Питане до мамите от Бургас

  • 1 120
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 802
Здравейте!
Моя позната се интересува от някакъв лечител от Бургас или от някое село около Бургас. Лечителя гледайки в очите пациента,  казвал от какво е болен и дали изобщо е болен от нещо. Лекувал със билки. Друга информация за него нямам.
Моля ако някоя от вас знае точни координати на този лечител да ми пише! Ако ако сте имали и контакт със него, бих искала да чуя вашите отзиви.  Simple Smile
Благодаря ви предварително!  Hug

# 1
  • Мнения: 2 577
За ирисова диагностика ли става въпрос ?
Точно срещу нас има кабинет и билкова аптека един проф. но е от София и идва един-два пъти месечно
Искаш ли да взема телефони и повече инфо ?

# 2
  • Мнения: 1 802
За ирисова диагностика ли става въпрос ?
Точно срещу нас има кабинет и билкова аптека един проф. но е от София и идва един-два пъти месечно
Искаш ли да взема телефони и повече инфо ?

Не, мила не, този е билкар-лечител. Няма кабинет. Прегледите извършвал в дома си.

# 3
  • Бургас
  • Мнения: 242
Ами има такъв лечител от с. Каменар, близо до Поморие.Той лекува с билки  онкологични заболявания. Не му знам името, но в селото всички го познават.

# 4
  • Мнения: 1 802
elmi73, благодаря ти!  Hug   bouquet

# 5
# 6
  • Бургас
  • Мнения: 3 553
Той лекува с билки  онкологични заболявания.

Наистина ли Thinking

# 7
  • Мнения: 164
Той лекува с билки  онкологични заболявания.

Наистина ли Thinking
Ай стига бе! От опита на преживял онкологично преживяване човек,хич не ми се вярва,че може само с билки да се лекуват тези неща. Възможно би било някакво подхранване на организма,защото обикновено лекарствата са доста силни,но не и лечение само с билки.

Общи условия

Активация на акаунт