за децата с нефротичен синдром

  • 1 259
  • 3
  •   1
Отговори
  • Златица Софийска област
  • Мнения: 129
моето детенце е от три години  на Преднизолон,заради това заболяване ,ходих ме на хомеопат и той ни исписа хомеопатични лекарства-каза,че може да ни помогне ,но др Буева-нефролог/чието мнение аз много уважавам/ е категорично против Сега незная как да постъпя-кой от двамата лекари да послушам Моля,ако има майки с такива проблеми да ме посъветвет

# 1
  • София
  • Мнения: 311
Мила Сиси, интересувала съм се и аз по този въпрос, макар и не много подробно, но мисля че хомеопатията не би могла да помогне за самото заболяване, а по-скоро за намаляване на страничните ефекти от кортизона.
Дано се включи някой, който знае повече по този въпрос.  Peace

И един въпрос - д-р Буева от София ли е? В коя борница  работи?

Последна редакция: пт, 20 апр 2007, 09:45 от Люсиана

# 2
  • Златица Софийска област
  • Мнения: 129
др Буева работи в София в Педиатрията Приема с направление в поликлиниката на педиатрията,а платено-във Втора градска-вторник и четвъртък след уговорка по телефона.......Стахотен специалист и човек е ............не те разбрах за кое по точно си се интересувала-за неф.с-м или за хомеопатията попринцип?

# 3
  • София
  • Мнения: 311
Интересувала съм се до колко хомеопатията може да помогне при нефротичен синдром. И останах с впечатлението, че не помага за самото лечение на болестта, а за справянето със страничните ефекти от лекарствата.
На моя близка приятелка детенцето е с такава диагноза, но те ходят при д-р Лилова, отново в педиатрията.

Последна редакция: пт, 20 апр 2007, 14:22 от Люсиана

Общи условия

Активация на акаунт