Бебе на 4 месеца с бронхит- много моля за бърз отговор

  • 1 442
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 243
Здравейте мами днес разбрах че дъщеря ми има бронхит на дясното дробче и след 1 час тръгваме за болницата.Искам да попитам детето ми само на инжекции ли ще е или и на системи направо ми се къса сърцето и плача Cry

# 1
  • Мнения: 69
Ох, много неприятно но не се притеснявай.Моето мъниче беше на три месеца,сега е на год и 4-ри.От тогава няколко пъти сме карали бронхит.
Не сме били на системи ,защото аз поисках мускулни инжекции.Не е задължително да оставате в болница/но все пак лекарите преценяват/.Ние бяхме на дом.стационар,т.е. ходихме за процедурите но сме близо до болницата.Важно е да запазиш спокойствие и ви желая бързо възстановяване .

# 2
  • Мнения: 1 243
а самата педи ли решава дали трябва да остане в болницата или самия лекар в болницата Rolling Eyes

# 3
  • София
  • Мнения: 2 100
Лекарят който ви прегледа в болницата ще реши. Щом е малко бебето сигурно ще го оставят но не се шашкай. Ние се били с бронхит в болница на 6 месеца. Само ни наблюдаваха. Пиеше сиропче и следяха температурата. Не и даваха антибиотик , защото не била бактериална а вирусна инфекция . След 4-5 дини ни пуснаха , когато спря да вдига т-ра!
Успех и бързо да се оправите

Общи условия

Активация на акаунт