Отложили са детските консултации

  • 1 093
  • 13
  •   1
Отговори
  • в края на града
  • Мнения: 4 446
Няма детски консултации в София заради грипа, ХЕИ забранило. Днес трябваше да ходим за ваксината за шарките, пък и да ни премерят, че май сме попораснали. Аз си мислех, че миналата седмица беше карантината заради грипната епидемия, ама  и тази било. Добре, че ни се обади педиатърката да не се разкарваме. Майчета, които сте на консултации тези дни, проверете първо по телефона дали ще има.

# 1
  • София
  • Мнения: 2 623
Здравейте мами !!!

Много странно  Shocked

Ние бяхме в Понеделник на консултация и ваксина дори ни биха и никой нищо не ми спомена ???

Да не би да е само за поликлиниките тази забрана ?

С пожелания за мнооооооого здраве на всички

Юлето

# 2
  • София
  • Мнения: 2 181
и аз ей сега се обаждах и ми казаха че хеи ги е забранило до края на седмицата.ние сме в 22п-ка

# 3
  • София
  • Мнения: 985
Ами ние вчера ходихме на преглед заради грипа и си имаше консултация, а също и болни като нас деца. Едно болно, едно здраво общо взето така влизахме. Sad Много хубаво, че са се сетили да ги отменят

# 4
  • Букурещ
  • Мнения: 7 827
сега говорих с ХЕИ.
току що затварям слушалката.

Утре ще излезе официално прекратяване на грипната епидемия в София, след 11ч.
Тоест от петък нататък всичко ще функционира нормално , вкл. и детските консултации...

# 5
  • Мнения: 1 734
И аз миналата седмица ходих, но ме върнаха Sad , заради епидемията. Уговорих се с лекарката за днес, но добре че първо и се обадих защото пак щях да се разкарвам. Този месец не съм мерила Боби, а май доста е наддал и ваксина не са му сложили. Дано от следващата седмица я отменят вече тази епидемия. И без това се сетиха да я обявят доста късно, ама хайде

# 6
  • Мнения: 1 734
Цитат на: Liorena
Утре ще излезе официално прекратяване на грипната епидемия в София, след 11ч.
Тоест от петък нататък всичко ще функционира нормално , вкл. и детските консултации...


Е, това се казва новина Wink

# 7
  • Мнения: 717
ние ходихме, но само ни премериха, ваксината като ХЕИ отмени забраната - дано да е така както са казали на Лио.

# 8
  • Мнения: 3 379
И ние вчера се прецакахме, отидохме, а нямаше консултация. Само дето закъснях за работа и разкарвах детенце при вирусите в поликлиниката Sad

# 9
  • Букурещ
  • Мнения: 7 827
дано днес Годподинът от ХЕИ, който звучеше толкова отегчен от живота, с когото говорих да ми подал вярна информация.

# 10
  • Все още в къщи, но скоро може и в лудницата
  • Мнения: 8 231
Някой знае ли дали ХЕИ вече е отменило епидемията.

# 11
  • Букурещ
  • Мнения: 7 827
вчера ми казаха, че днес, 24.02 след 11ч ще се обяви официално грипната епидемия в София

телефон в ХЕИ по този въпрос специално:  81 30 482

звънях на педиатърката и тя ми каза да отидем най-добре в началото на март на консултация (не сме ходили от август 2004 , след 2г - консултациите са на 6 месеца

# 12
  • Мнения: 1 734
Цитат на: Liorena
вчера ми казаха, че днес, 24.02 след 11ч ще се обяви официално грипната епидемия в София

телефон в ХЕИ по този въпрос специално:  81 30 482

звънях на педиатърката и тя ми каза да отидем най-добре в началото на март на консултация (не сме ходили от август 2004 , след 2г - консултациите са на 6 месеца


Какво значи да се обяви официално грипната епидемия Shocked
Не трябваше ли вече да отпадне

# 13
  • Букурещ
  • Мнения: 7 827
Цитат на: sia
Цитат на: Liorena
вчера ми казаха, че днес, 24.02 след 11ч ще се обяви официално грипната епидемия в София

телефон в ХЕИ по този въпрос специално:  81 30 482

звънях на педиатърката и тя ми каза да отидем най-добре в началото на март на консултация (не сме ходили от август 2004 , след 2г - консултациите са на 6 месеца


Какво значи да се обяви официално грипната епидемия Shocked
Не трябваше ли вече да отпадне



ама разбира се, грешката е моя, ДА се ОТМЕНИ разбира се.
нещо явно съм разсеяна.

Общи условия

Активация на акаунт