кремче против колики???

  • 2 406
  • 12
  •   1
Отговори
  • Мнения: 983
Чували ли сте за кремче против колики  newsm78 и някой ползвал ли е такова?

# 1
  • Мнения: 953
Да,
Бебинос-мехлемче за коремче  на Дентинокс-Германия 10 мл.
струва около 2 лева и съдържа анасон и други билки.
С него мажеш коремчето и масажираш по посока на часовниковата стрелка около 1-2 мин, не по рано от 30 мин преди хранене.
Аз го ползвам  в комбинация с капки против колики засега има ефект.

# 2
  • Мнения: 10 514
Според мен ефекта е повече от масажа, отколкото от съставките на кремчето. Ние сме правили масаж с него или с млякото за тяло и до половин час се започваше едно пръцкане и бебчо се успокояваше.

# 3
  • Мнения: 5 362
Според мен ефекта е повече от масажа, отколкото от съставките на кремчето.
Peace

# 4
  • Мнения: 115
Според мен ефекта е повече от масажа, отколкото от съставките на кремчето.
Точно така - важен е масажът! Peace

# 5
  • в бяла къща с голямо дворче... след софийското околомръсно
  • Мнения: 908
И аз го ползвам редовно, но като другите мисля, че самият масаж облекчава детето (моето започва да пръцка, а понякога и друго прави), а не кремът.

# 6
  • Мнения: 6 164
С Бейбинос мажех, но както повечето неща против колики, ефект голям нямаше. Гушкането си е най-добрия лек.

# 7
  • Мнения: 819
Само съм го чувала,но вече от доста време ни бяха спрели коликите.

# 8
  • Мнения: 941
ами ползвала съм го,но като че ли се повлияваше повече от Еспумизана

# 9
  • Мнения: 1 367
ползвам кремче Бейбинос,но против колики давам още чай от семе от копър и капки Саб Симплекс.не че нещо помага...дано се разминем само за три месеца,не остана много..... #Crazy

# 10
  • Мнения: 100
Наистина масажът помага. Има и капки Бебинос - те на нас много ни помагаха. Извлечи от копър и други билки са капките, а не са със симетикон както Еспумизан и Саб-симплекс.


# 11
  • Bapнa
  • Мнения: 762
някой ми беше казал да смеся масла анасон и копър със зехтин и да масажирам, но тъй като коликите ни оставиха преди 2 седмици не стигнах дотам да пробвам. А иначе му спрях капките преди месец и му давах само чай от джоджен и семена копър и му помагаше

# 12
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 051
Аз на капките против колики вяра нямам, какво остава за мехлеми разни...

Общи условия

Активация на акаунт