Дайте идея за празнуване на 30-и рожден ден....

  • 11 279
  • 16
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 237
Моля ви ,дайте съвет ! Praynig
Значи,казуса е следния : на 3 май навършвам 30 години.До тук добре.Но нямам идея къде да празнувам.Интересното е ,че не съм сама,имам сестра близначка,която не живее в БГ и ще си дойде само за да празнуваме.Дала ми е задача да измисля къде и какво.До сега не сме имали кой знае колко запомнящи се рождени дни и искахме този да е специален.Обаче аз и идея нямам  къде да отидем.Не искаме някъде където само ще плюскаме и пием и после ще се приберем,не искаме и някъде където се танцува  и е много гъчканица,но къде да идем,кое заведение или друго място да изберем ? newsm78
Помогнете със съвет ! Искам като разказваме някой ден със сестра ми на внуците си ,да започнем с това "А да знаете на 30-ия рожден ден какъв купон си спретнахме само ..."
Приемам всякакви оригинални идеи,въпроса ми е сериозен   bouquet

# 1
  • Мнения: 4 678
Купете 100 кг плодове и нахранете животните в Zoo!Не знам какво да ти кажа ,много си  ограничила !Без много хора,танци, пиене и ядене newsm78Ама ще се сетя ThinkingИли подари анцунг на всеки гост, и ги заведи на фитнес 2 часа,ще го помнят дооооооста дълго  #Cussing outНаблегни на кардио bowuu

Последна редакция: ср, 18 апр 2007, 23:43 от Поци

# 2
  • Мнения: 2 035
Ами поканете ме и мен и аз ще чуквам трийсетака, но чак юни  Hug

# 3
  • Мнения: 4 678
Честно вече!Не знам какво да ти кажа?Аз от 10 год.не си празнувам рожденият ден,за мен това е празник на родителите ми,но не и мой(не съм го избирал аз) baby_neutralТака че моите рожденни дни, от много време са  откачени,за тва нема да ти давам съвет  bouquetЩото какви ми идват.......................................................

Последна редакция: чт, 19 апр 2007, 00:12 от Поци

# 4
  • Бургас
  • Мнения: 3 553
Не знам, дали парите са проблем Thinking и дали ще ти харесат идейте, но на мен ми е дно морско. Wink
Направете го РД по бански Wink на басейн на закрито, ангажирай дисководещ.
Наеми вила извън Сф, с барбекю, басейн, дисководещ.

# 5
  • Мнения: 2 237
Пари все ще се намерят.Да,може да отидем някъде на вила в планината,само двете.То не е казано че трябва да е шумен купон.Ма аз пък нали почти в планината живея,омръзнало ми е ....
Аз исках да отидем на един хубав латино купон,но пък сестра ми нали не може да танцува латино танци и не се навива.Щяхме да ходим в Банско,ама и това за сега отпада.А да знаете как ми се ще да е нещо нетрадиционно и наистина запомнящо се .....
Поци,а идеята ти за зоопарка не е лоша,като нищо ще ида да нахраня някое животинче...(не със себе си обаче  Simple Smile    )
Дайте идея за някое готино клубче или заведение със жива музика (където свирят групи - БТР,Мастило и тем подобни).
Да не говорим че идея си нямам какво да подаря на сестра си ....

# 6
  • Бургас
  • Мнения: 3 553
Дайте идея за някое готино клубче или заведение със жива музика (където свирят групи - БТР,Мастило и тем подобни).

Какво му е нетрадиционното на РД в клуб Thinking,
Хем да не е шумен купон, но пък в клуб с жива музика, но само двете............... Thinking

# 7
  • София
  • Мнения: 12 550
Ами поканете ме и мен и аз ще чуквам трийсетака, но чак юни  Hug

Валка, злато, спипах те ... Mr. Green Що не ме изчакаш до септември пък ще му направим купона за 30-така hahaha

# 8
  • София
  • Мнения: 1 062
Маскен бал.

Особено пък с близначка...

Наемате някоя зала (пример: Военния клуб) и кетъринг и обявявате маскен бал, като каните. Изрично подчертавате, че никой не се приема немаскиран.

# 9
  • Мнения: 2 035
Ами поканете ме и мен и аз ще чуквам трийсетака, но чак юни  Hug

Валка, злато, спипах те ... Mr. Green Що не ме изчакаш до септември пък ще му направим купона за 30-така hahaha

Щом трябва ще чакам мило, за теб съм готова на всичко   love001

# 10
  • Мнения: 4 678
Маскен бал.

Особено пък с близначка...

Наемате някоя зала (пример: Военния клуб) и кетъринг и обявявате маскен бал, като каните. Изрично подчертавате, че никой не се приема немаскиран.

Абе те не си приличат,никак newsm78Що не скочите с бънджи? Sick

# 11
  • Мнения: 1 488
аз си празнувах моя 30-ти рожден ден, преди по-малко от месец, като си поканих приятелите вкъщи. ядохме, пихме и после отидохме на дискотека. и аз  исках нещо с което да го запомня, но какво да направя като нищо не помня от тази ве4ер, особено в дискотеката

  Crazy Tada

# 12
  • Мнения: 2 237
Вярно е ,че никак не си приличаме.Все още има хора които не вярват че сме сестри ,камо ли близначки.
Поци,идеята за бънджито е добра,много добра бих казала.Дано само след като скоча това не ми е последния рожден ден.....
Има още малко време,ще мисля.В края на краищата може и в последния момент просто нещо да ни хрумне,то спонтанните неща са най-весели.
Иначе аз на самата дата вероятно ще се събера с пирятелки и ще отида на салса купон.
Та ако на някой му се идва - Велкоме !   Simple Smile

# 13
  • Мнения: 4 678
Яко си се захванала с тези танци newsm10
Лошо няма  bouquet

# 14
  • Мнения: 1 120
Иначе аз на самата дата вероятно ще се събера с пирятелки и ще отида на салса купон.
Та ако на някой му се идва - Велкоме !   Simple Smile

салса +  Wink

Общи условия

Активация на акаунт