От къде хубава бебешка рокличка?

  • 589
  • 2
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 197
Дъщеря ми има рожден ден в петък и обикалям от 3 дена магазините за детски дрехи, за да и купя рокличка. Понеже ще празнуваме 2 пъти ми трябват 2 неща. Е, за първата вечер с бабата и дядото и купих много сладка рокля (китайска, за 8 лв.), с много малко бродерии и общо взето става. Обаче оттам нататък го закъсах и затова се обръщам с молба ако някой е виждал нещо подобно на това, което търся да ми помогне, че няма време. А търся следните неща:
1. Боди или блузка (за 75 см.) едноцветни, с якичка или нещо подобно като за горна дреха, без картинки, апликации и др. глупости.
2. Рокличка, ама да не е дънково или джинсово сукманче и в никакъв случай да няма цикламени бродерии като купувана от кварталния пазар (ей такава ми предложиха в Тедимар и то за 60 лв.).По принцип нямам нищо против бродериите, но за такива не давам повече от 10 лв.
3. И въпросните нещица да не струват по повече от 20 лв. Имам твърдо правило нейните дрехи да не са по-скъпи от моите.
Надявам се да ми помогнете, защото каквото можах обиколих и останах потресена.

# 1
  • Мнения: 131
здравей,
аз имам 3 официални роклички и двете съм ги купувала от едно малко магазинче на Графа,но понеже не съм от софия нне зная как да го обясня.мисля че са производители и роклите са евтини и много красиви.едната е като булчинска-бяла с обръч  Simple Smile, а другата вишнева с бяла дантелка ....ако имаш възможност иди там,много са хубави и са около 20 лв

# 2
  • Мнения: 2 197
Ами аз точно на Графа живея и днеска ги обиколих всичките, мисля, че го знам това магазинче ама не искам чак толкова официална, все пак това е рожден ден и аз няма да съм супер официална. Но все пак много ти благодаря за включването, подсети ме за едно друго магазинче на Пиротска, което лично аз препоръчвах на други мами, а сега го забравих.
 Grinning

Общи условия

Активация на акаунт