малко помощ

  • 536
  • 9
  •   1
Отговори
  • Стара Загора
  • Мнения: 121
значи..незнам дали тук е мястото на темата..извинявам се предварително ако съм причинила главоболия на някой..
на една моя приятелка котето и умира..и тя е много много тъжна..и искам да я изненадам с нещо....
не говоря за торта..за парти или нещо такова..просто искам след като котето й си замине..да я развеселя и разведря с нещо..
ще съм много благодарна ако ми дадете някакви идеи..
и забравих да кажа,че тя в никакъв случай неиска друг домашен любимец..
та..какво да правя?
благодаря предварително  newsm78

# 1
Ако наистина й мислиш доброто, остави я да си изживее мъката. Да я изплаче.
Това е, което можеш да направиш.

# 2
  • Мнения: 2 792
 Не се опитвай да я разсееш, може да й подържиш ръката докато плаче, ако тя ти позволи.

# 3
  • Мнения: 1 952
ЗА СЪЖАЛЕНИЕ НЯМА КАКВО ДА НАПРАВИШ  Cry

# 4
  • Мнения: 4 546
Ако наистина й мислиш доброто, остави я да си изживее мъката. Да я изплаче.
Това е, което можеш да направиш.
същото мисля и аз.

# 5
  • Стара Загора
  • Мнения: 121
БЛАГОДАРЯ ВИ !!!!   bouquet

# 6
  • Мнения: 230
Много мило от твоя страна, че си загрижена, но аз също смятам, че най-добрата помощ в момента е съчувствието. Струва ми се, че  е добре да оставиш момичето да изживее мъката си. Аз знам какво е, преживях го неотдавна и не мисля, че би ме утешила приятелка, която се опитва да прави нещо смешно в този момент ... Трябва да сме адекватни на слуващото се...

# 7
  • Стара Загора
  • Мнения: 121
неискам да правя нещо смешно..исках просто да я развеселя..
все едно....може би сте прави..аз затова пуснах тема..щото не бях сигурна как да постъпя  Wink

# 8
  • Мнения: 1 924
Когато моето първо коте умря( бях на 11) , се обадих на една приятелка и си поплаках .В такъв тежък момент е важно просто да има кой да те изслуша и да те помилва по главата.

# 9
  • Бургас
  • Мнения: 1 787
Просто си спомнете заедно колко ви е забавлявало котето и колко добре се е чувствало,при нея.
Понякога спомена за хубавите моменти може леко да измести мъката.Но тази мъка все пак трябва да се преживее,някак си...

Общи условия

Активация на акаунт