противозачатъчни и отслабване

  • 2 532
  • 9
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 2 613
здравейте,

казвам се рали и съм на 25 год. въпреки, че в момента не съм бременна, реших да се ключа тук, защото имам следният проблем- употребявам противозачатъчни марвелон поради нередовен и болезнен цикъл и поликистозна структура на айчници. искам да започна пак редовни тренировки и диета с цел отслабване за лятотото. та дали ще е възможно това при употребата на марвелона и дали това няма да намали контрацептивния ефект?

ще е радвам на мнения и отговори Heart Eyes

# 1
  • Мнения: 3 647
ами пробвай
  противозачатъчните действат на всеки организъм различно
 ще свалчш по бавно - но ще сваляш
ако се огледаш из форума може да си избереш подходяща диета

# 2
  • Гърция
  • Мнения: 2 348
Преди доста години съм пила Марвелон. При мен подейства много добре, нямах никакви оплаквания, не съм напълнявала от него и най-важното реши ми проблема. Не мисля, че би ти попречило приемането му на активното спортуване и диетата, стига разбира се това да не означава пълен глад и рязко сваляне на килограми.
Посъветвай се с гинеколога си, за да си спокойна.
Успех

# 3
Преди няколко години съм пила Марвелон. В момента пия Логест и определено съм много по доволна.

# 4
  • Мнения: 1 975
Най-добре се посъветвай с лекар Peace

# 5
  • Мнения: 928
От 8-9 години Marcelon и мога да кажа,4е не ми влияят на кг.По-скоро лакомията ми пречи.А затова,4е действието им може да се намали ако си на диета-не.Постоянно съм на диети и ако това имаше значение досега щях да имам поне 1 нежелана бременност.
Така че действай !!! Wink

# 6
  • Мнения: 184
дали ще е възможно това при употребата на марвелона и дали това няма да намали контрацептивния ефект?
няма да намали контрацептивния ефект, но сигурно ще е по-трудно да сваляш кг. тук вече зависи от препарата. аз такъв не съм пила, но повечето контрацептиви забавят процеса на отслабване

успех Peace

# 7
На мене ми повлия много неприятно на килограмите. Още се боря с тях, въпреки, че го спрях

# 8
  • София
  • Мнения: 10 858
Преди няколко години съм пила Марвелон. В момента пия Логест и определено съм много по доволна.

И аз пия Логест, казваш доволна си?

# 9
  • Sofia
  • Мнения: 779
Аз съм пила Марвелон и мога да кажа, че това е най-добрият контрацептив, който съм пила - като съм искала да отслабвам съм отслабвала, всичко си беше както трябва. После минах на Регулон, после на Ясмин и сега съм на Линдинет и мога да кажа, че свалям много по-трудно, Регулона след среща с друг гинеколог, различен от този, който ми го предписа, се оказа, че е прекалено силен за моя организъм и, че съм предозирала хормони с него. Е, вече целулита си беше налице, но от тогава свалям значително по-трудно и задържам вода. Консултирай се с лекар както по-горе са ти казали, но за мен лично Марвелон е много добър и не ми е правил никакви спънки в режимите. До организъм е все пак.  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт