seven omnipotence

  • 2 798
  • 29
  •   1
Отговори
  • Варна, Пловдив
  • Мнения: 1 076
дават рекламата по тв. струва 129лв, някой има ли каквито й да е отзиви за него.пише че има и зарядно кьм уреда

# 1
  • Мнения: 528
какъв е този уред? newsm78

# 2
  • Мнения: 170
Съпруга ми си го купи, че има голямо шкембе за сваляне. Аз също реших да се възползвам за оформяне на кръшна фигура. Но като го сложих на корема се уплаших, защото не очаквах да ме разтресе толко силно. Имам чувството, че коремните ми органи ще се откъснат и разбъркат. Мисля, че тоя колан е опасен за тази част от тялото, но пък за бедрата и задника става. А зарядно няма, просто се включваш към мрежата и започва яко тресене, което само се усилва и намалява около  10 минути. След това колана сам се изключва.

# 3
  • Мнения: 226
Откъде го купи съпруга ти?
Чрез поръчка по телефона и доставка или от магазин?
Иска ми се ако имат магазин, да разгледам най-напред какво представлява.
Ако има магазин, би ли написала адрес.
Благодаря предварително за информацията.

# 4
  • Мнения: 61
Аз си го поръчах в края на април и казаха че ще го получа до края на май. Все още чакам  Cry Поръчах си го по телефона на WS Teleshop(между другото сега е 99лв.). Дано да действа  Weary защото състоянието ми е плачебно. Като го получа ще пиша дали има ефект  Laughing

# 5
  • Мнения: 170
Откъде го купи съпруга ти?
Чрез поръчка по телефона и доставка или от магазин?
Иска ми се ако имат магазин, да разгледам най-напред какво представлява.
Ако има магазин, би ли написала адрес.
Благодаря предварително за информацията.
От някакъв шопинг по телевизията. Дават го почти всеки ден. Ама го чака повече от месец.

# 6
  • Мнения: 4 678
Тези уреди са отвратителни,трудно се свиква с тях!
Друсането и вибрациите може да ви доведе до гадене!
Ако въобще ги изтърпите и 1 мин. smile3511

# 7
  • Мнения: 61
Тези уреди са отвратителни,трудно се свиква с тях!
Друсането и вибрациите може да ви доведе до гадене!
Ако въобще ги изтърпите и 1 мин. smile3511

А действа ли? Моля те пиши   newsm12

# 8
  • Мнения: 4 564
записвам се да следя темата че съм го поръчала

# 9
  • Мнения: 4 678
Тези уреди са отвратителни,трудно се свиква с тях!
Друсането и вибрациите може да ви доведе до гадене!
Ако въобще ги изтърпите и 1 мин. smile3511

А действа ли? Моля те пиши   newsm12

Абе, не смениш ли начина си на живит и хранене ,нищо не може да подейства clean

# 10
  • София
  • Мнения: 625
Една приятелка ме убеди да изпробвам един подобен уред, въпреки страха ми от ток и жици по тялото! Беше доста отвратително но го изтраях на ниска степен! После връщайки се към къщи съсем неочаквано ми се схвана гръбен мускул /въпреки че уреда беше на корема/ и само дето не паднах на улицата от болка! Отпусна ме сигурна чак след минута, две! Не мога да твърдя на 100 %, че е от уреда но повече не бих опитвала! Да не говорим, че и сърцето е мускул!

# 11
  • Мнения: 1 680
Една приятелка ме убеди да изпробвам един подобен уред, въпреки страха ми от ток и жици по тялото! Беше доста отвратително но го изтраях на ниска степен! После връщайки се към къщи съсем неочаквано ми се схвана гръбен мускул /въпреки че уреда беше на корема/ и само дето не паднах на улицата от болка! Отпусна ме сигурна чак след минута, две! Не мога да твърдя на 100 %, че е от уреда но повече не бих опитвала! Да не говорим, че и сърцето е мускул!
този уред не е на ток, а вибрира. Съседката ми си е взела за масажиране. Обаче трябва да не е повече от 10 минути на зона, защото се претриваш и след това много гадно те сърби. Лично аз мисля, че не си заслужава и определено НЕ става за отслабване.

# 12
  • Мнения: 235
 Уреда съм го виждала.Не съм го пробвала но притежателката му ме увери, че не всеки може да го използва. Трябвали яки нерви и здрава психика, каквото и да означава това.

# 13
  • София
  • Мнения: 625
този уред не е на ток, а вибрира. Съседката ми си е взела за масажиране. Обаче трябва да не е повече от 10 минути на зона, защото се претриваш и след това много гадно те сърби. Лично аз мисля, че не си заслужава и определено НЕ става за отслабване.

Този за който говоря също вибрираше, но за вибрира се включваше в контакта!

# 14
  • Мнения: 61
Една приятелка ме убеди да изпробвам един подобен уред, въпреки страха ми от ток и жици по тялото! Беше доста отвратително но го изтраях на ниска степен! После връщайки се към къщи съсем неочаквано ми се схвана гръбен мускул /въпреки че уреда беше на корема/ и само дето не паднах на улицата от болка! Отпусна ме сигурна чак след минута, две! Не мога да твърдя на 100 %, че е от уреда но повече не бих опитвала! Да не говорим, че и сърцето е мускул!
този уред не е на ток, а вибрира. Съседката ми си е взела за масажиране. Обаче трябва да не е повече от 10 минути на зона, защото се претриваш и след това много гадно те сърби. Лично аз мисля, че не си заслужава и определено НЕ става за отслабване.


Стига де, ти направо ме отчая , поръчах си го вече  smile3518

Общи условия

Активация на акаунт