Плаче като види лъжичката

  • 354
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 950
От 3 месеца моята дъщеря яде с една и съща лъжичка, но вече трети ден като я види и почва един голям рев. Ако й дам шишето яде, така че проблема не е в това, че не е гладна. Днес дори и като й слагам лигавника се започва с плача. Не знам на какво се дължи това и какво да правя.  Cry Моля ви дайте ми някакъв съвет, че не може все с шише да яде.  baby_neutral

# 1
  • София
  • Мнения: 352
Смени лъжичката  Peace

# 2
  • Мнения: 541
Може да пробвате храни за ядене с пръсти, погледни в Библиотеката там има няколко теми и предложения много добри.
Иначе предложи и на нея една лъжичка и на теб една да може и тя да бърка в купата.

# 3
  • Мнения: 75
И аз мисля, че може да пробваш да смениш лъжичката  Laughing

# 4
  • Мнения: 1 584
Дай й да държи нещо за ядене докато я храниш (сухар, бисквита, парче сурова ябълка ако си захранила с тях вече). При нас днес помогна с 1 бисквита, иначе положението е същото като при вас Tired Аз лично мисля, че проблема при нас е никнещ горен зъб Thinking

# 5
  • Мнения: 4 181
и аз мисля, че е от зъб. И ние имахме такъв период.
Докато отмине давах по-гъсти храни като му давах аз с пръсти  Peace

# 6
  • Мнения: 950
Благодаря ви. Днес пробвах с друга лъжичка и всичко си изяде без да се разплаче, а разликата с предната е само в цвета - едната е зелено с бяло, а другата синьо с бяло. Надявам се това да е проблема, понеже преди да почна да й дам а яде само й показах зелената и веднага почна да плаче. Оставих я на масата и взех синята и готово.  ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт