За АМ HIPP1

  • 389
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 132
Педиатърката ни препоръча да сменим АМ с НIPP 1. Бихте ли споделили впечатления. На каква температура се разтваря, става ли на бучици и т.н.
Предварително благодаря за помощта!

# 1
  • Мнения: 170
Първото мляко което взех на бебето беше Аптамил , започна много да повръща и не го ядеше.Педиатърката ни препоръча HIPP 1, започнах да му давам от него и го понасяше много добре.От 5 месец давам HIPP 2  и двете не са ставали на бучки.

# 2
  • Мнения: 2 936
аз съм давала Хип мляко!
имало е случаи когато е ставало на бучки..незнам и аз защо  newsm78 водата я стоплях в МВ,доколкото си спомням на опаковката пишеше,че се разтваря на 50 градуса и след това охлаждаш...
сега една моя приятелка използва Хип1 и каза че само един път и е станало на бучки... Peace

# 3
  • Мнения: 58
Здравей!

Ние използвахме Хип 1, после 2, сега вече 3. Впечатлението ми е, че става на бучки, когато е по-гореща водата, с която го разтварям. Рядко ми се случва.

# 4
  • Мнения: 222
От самото на4ало сме на Хипп и съм много довола, при мен никога не е ставало на бу4ки, първо топля водата после добавям млякото и разбърквам,водата я топля на 55секунди в микровълнова, после леко охлаждам

Общи условия

Активация на акаунт