Средства за забавяне или спиране растежа на космите?

  • 6 746
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 266
Ползвали ли сте ампули за забавяне на растежа на космите? Ефективни ли са?
Знам, че фирма Антоанет предлага такива ампули, но не съм ги пробвала.
Как се ползват, колко струват, какви са ви впечатленията?След какъв вид епилация се прилагат?
Чувала съм и за някакъв крем, но май не се продава в BG-Vaniqa (не съм сигурна че точно така се пише)... newsm78

# 1
  • Мнения: 8
Ампули не съм ползвала,но има на Джонсън и Джонсън лосион за забавяне растежа на космите.Лично аз не съм доволна- със или без него все си растат гадовете със същата скорост.Струва около 6-7лв.

# 2
  • Мнения: 416
Ампули не съм ползвала,но има на Джонсън и Джонсън лосион за забавяне растежа на космите.Лично аз не съм доволна- със или без него все си растат гадовете със същата скорост.Струва около 6-7лв.



Подкрепям!Така си е!

# 3
  • Мнения: 14 486
мисля че такива продукти са доста опасни. аз ползвах веднъж рол-он на ейвън за намаляване растежа на космите. получих явно някакво врастване ли не знам точно но два дни бях с жестока болка в подмишницата, чак не можех да си движа ръката. веднага му направих рекламация и го върнах.

# 4
  • Мнения: 3 782
И аз също мисля,че такива продукти не могат да помогнат кой знае колко.Хващаш най-добрият приятел на жената епилатора и готово. Peace

# 5
  • Мнения: 231
Запис  Wink не съм използвала нищо,но ми се иска да мога да ги спирам Grinning поне лятото.

# 6
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 331
Ако имаше такова чудо и аз не бих отказала. Но както е писала ani_9, най-добрият приятел епилатора помага. И на мен не ми се иска всяка седмица да се занимавам с това, но няма как..... Иначе ще си ходим космати /уф, че гадно звучи/.

# 7
  • Мнения: 4 053
И аз също мисля,че такива продукти не могат да помогнат кой знае колко.Хващаш най-добрият приятел на жената епилатора и готово. Peace

точно така,
а, ако се взима нещо вътрешно, сигурно ако действа ще спре и растежа на косата,
което няма да ми хареса  Thinking

Общи условия

Активация на акаунт