Мит или истина?

  • 2 718
  • 41
  •   1
Отговори
Плочките в банята ми са силно повлияни от Клеопатра и въобще древната култура на култа към жените.
За Клеопатра например се носи слух, че се е къпела във вани пълни с прясно мляко. Мислите ли, че би имало ефект това с млякото?

# 1
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 786
Сигурно - лека миризма на вкиснато, ама нали е била властимаща, смее ли някой да й каже...

# 2
  • Мнения: 1 215
Разбира се, че е имало ефект, особено ако е била с по- суха кожа.
Пробвай да си направиш маска на лицето с каймака на млякото/ може и заквасено/ и ще видиш мигновен резултат. Майка ми си я прави, особено подходяща е за изморена и повяхнала кожа.
Наистина мирише на вкиснало, но като се измие е ОК  Grinning

# 3
  • Мнения: 4 665
 Едно време не са имали май кой знае какъв избор Laughing
 Обаче се чудя, колко мляко трябва за да се напълни пустата му вана Rolling Eyes ooooh!

# 4
  • Мнения: 224
Мисля, че има писменни свидетелства за това, което е прилагала Клеопатра, но не мога да цитирам в момента авторите Simple Smile . Тя се е къпели не в какво да е мляко, а в магарешко. Вероятно е ималоо ефект. Днес се препоръчва, ако си пълниш вана, 1 л мляко и 1 лъжика мед! Simple Smile Успех Когато проимам вана, ще го пробвам.

# 5
  • Мнения: 4 665
Това магарешко мляко...ъъъъ, къде точно от магарето го добиват? Rolling Eyes
Виното " Мечешка кръв ", от мечка ли е? Laughing

# 6
  • Мнения: 281
 Има си специално сухо мляко, което е предназначено за тва, но и с обикновено  сухо пак ще стане! Добави си и няколко листенца от рози! Heart Eyes Приятен Релакс!

# 7
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 786
Това магарешко мляко...ъъъъ, къде точно от магарето го добиват? Rolling Eyes
Стига де, магаретата са млекопитаещи - женските имат място на корема, откъдето бебетата-магарета сучат Laughing Само че не са огромни вимета като кравешките, а по-дискретно така.

# 8
  • Мнения: 3 447
Не мирише на вкиснато  Simple Smile Вземи си 2-3 литра мляко и ги разтвори във ваната, заедно с лъжица-две мед, хубаво е.

# 9
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 786
Не мирише на вкиснато  Simple Smile
Ако не се изплакнеш после с вода? Laughing

# 10
  • в края на града
  • Мнения: 4 446
Хехе, баба ми ми е разправяла за някаква нейна позната от младините, миела се във вани с мляко... Имала невероятна кожа, но ... ухаела на вкиснато (както Бу спомена)...
Не знам каква консистенция е спазвала жената, но ефектът не си е заслужавал последствията от аромата...

# 11
  • Мнения: 4 665
Ба, аз пък не съм длъжна да знам за вимето на магаретата Crossing Arms

Последна редакция: ср, 18 апр 2007, 09:45 от Kasidy

# 12
  • София
  • Мнения: 7 753
Не знам за млякото, но наскоро по новините съобщиха, че по някакви нови факти са направила възстановка на образа на Клеопатра.
Крайния резултат бил леко плашещ и нямал нищо общо с красива външност.  Crazy

# 13
  • Мнения: X
Не знам за млякото, но наскоро по новините съобщиха, че по някакви нови факти са направила възстановка на образа на Клеопатра.
Крайния резултат бил леко плашещ и нямал нищо общо с красива външност.  Crazy
Била си е откровено грозничка, но се е стараела да прикрива всеки свой дефект и да го превръща е ефект. Прислужниците й са й приготвяли смес от стрити крачета на мухи, стрит въглен и слюнка, с която смес тя си е мажела миглите (удължаващи власинки, м?) Wink

# 14
  • София
  • Мнения: 5 925
... Прислужниците й са й приготвяли смес от стрити крачета на мухи, стрит въглен и слюнка, с която смес тя си е мажела миглите (удължаващи власинки, м?) Wink

  А чия е била слюнката?? Sick

Общи условия

Активация на акаунт