Добър скенер във Варна ?

  • 20 914
  • 20
  •   1
Отговори
  • Мнения: 14
Бихте ли ми препоръчали добър скенер във Варна? Трябва ми за снимка на малко бебе- на 6мес.

# 1
  • Мнения: 2 242
Ако не се лъжа - Военна Болница.

# 2
  • Мнения: 14
Благодаря

# 3
  • Мнения: 4 585
И в св. Анна, бивша окръжна правят скенер. Попитай Мама Ива. Тя спомена това в тая тема -http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=173896.0

# 4
  • Мнения: 410
 Моето мнение е че най- добрия варненски скенер е някой софийски. Нали после някой трябва да го разчете, а се чудя тук кой ли  може да направи това? Ако имаш възможност това е най- добрия вариант

# 5
  • Мнения: 14
За Окръжна болница и в Темелков - зная, че имат скенери, ама били стари.Ние правихме в Темелков, ама сега искам да е на др.място. Съпругат ми ходи до "Диамед" - за първи път го чух...
galq - бяхме в София и там ни правиха в Пирогов, но сега за контр.преглед /след операция на хидроцефалия/ ни искат да отидем с готова снимка.
Благодаря все пак за мнението Simple Smile

# 6
  • Мнения: 434
Във Варна при Темелков има добър лекар "скенерист" д-р Цонев и по-стар апарат. В Света Марина апаратът е нов, но  нищо  не зная за лекарите.

В София добър апарат +добър лекар: ВМА, МВР болница- доц. Млъчкова,
Токуда болница - д-р Галя Кирова (ръководител на образната диагностика там)

# 7
  • Мнения: 3 540
Завеждащия,Катедра образна диагностика в ,,Света Марина"е проф.Балев и е един от наи-добрите диагностици по образна диагностика.
Аз имах щастието да се запозная с един от неговите асистенти.
Пускам ти на лични тел.,ако искаш звънни ми!

# 8
  • варна
  • Мнения: 101
в света марина по то4но терапията и то при доц. Балев той е най добрия мисля 4е беше в сряда но незнам със сигурност

# 9
  • Мнения: 74
ДА,при доц.Балев в терапията,но се открива много трудно,много е нагажиран,но със сигурност знам,че записва часове в клиниката на проф.Темелков само в петък от 8ч!Но няма часове и винаги дава заето.Аз опитвах цял месец.Най-добре в 8ч.да си на място при Темелков.Иначе там също има скенер.Нас ни пратиха там за детето,но аз отмених засега скенера...иначе аз съм била в терапията и там ме гледаха..но беше преди близо 10 години.Успех!

# 10
  • варна
  • Мнения: 101
извинявай 4е ти се бъркам но ако можеш вземи си направление за ямр защото скенера е по вреден /облъ4ва костите/ но все пак ако се налага yes

# 11
  • Мнения: 317
Моят опит показва, че общо взето невролозите и неврохирурзите не четат какво е написал специалистът, който е правил скенер или ЯМР. Гледат само филмите. Така че е важно най-вече качеството на скенера. Ние първия скенер го правихме в клиниката на Темелков, и скоро разбрах, че на него не се виждат част от мозъчните структури (отзад), както на скенерите, които сме правили в София...

# 12
  • Мнения: 14
Здравейте,
благодаря на всички за отговорите и извинявайте, че не съм писала скоро,нещо не мога да се организирам да седна пред компютъра покрай малката,която много се "разгорещява" като види пуснат компютъра....ние си направихме скенера в Диамед, и останахме много доволни /от резултатите също,мин.година добри, а тази отлични/,снимките са качествени и докторите много мили /там са доц.Ковачев и младичкия д-р Георгиев мисля/, ако някой се интересува вече са на нов адрес - в поликлиника Младост /срещу уч-ще Гео Милев/.

# 13
  • Мнения: 1
Коментарите с латиница са изтрити.Да се намеся отново.Нали не мислите,че преди да отида в Диамед,след дълго ходене(неуспешно до тогава),не съм разпитвал.Разбрах,че доц.Ковачев е работил на скенер от монтирането на първия такъв апарат във Варна и следващите по-съвременни до днес.Първият път спестих тази информация,но сега реших да пиша в подкрепа на моето мнение за добър апарат и специалист.Намират се в мед.център Младост-052/555520

# 14
  • Мнения: 2
според мен вземете мнение от няколко места.Мисля че доц.Балев е най-добрия тук във Варна.За доц.Ковачев не съм чувала добри отзиви,а пак и апарата на който работи е  бил доста стар сравнение с другите.Но ако имате възможност за по сигурно в София,при д-р Иванов

Последна редакция: пн, 26 юли 2010, 18:24 от paula31

Общи условия

Активация на акаунт