TRUTH NA CALVIN KLEIN

  • 2 237
  • 19
  •   1
Отговори
MILI DAMI, DNES SI PORU4AH OT MEGASHOPA PARFIUM TRUTH NA CALVIN KLEIN. MALKO E KUSNI4KO, NO IMA LI NQKOI OT WAS WPE4ATLENIQ OT PARFIUM4ETO? BLAGODARQ WI PREDWARITELNOOO! Simple Smile

# 1
  • София
  • Мнения: 3 328
Мдам...доста е впечатляващ, и не само за мен. Винаги, когато съм го слагала, хората около мен са го забелязвали и са ми правили комплименти. Хубав, сравнително лек и траен дървесен аромат. За съжаление навремето купих голяма опаковка и ми омръзна, преди да съм я свършила. Имам още 10-тина мл, ти ме подсети да ги "довърша" Simple Smile
Няма да съжаляваш, точно сега му е времето на този парфюм.

# 2
  • Мнения: 2 152
мъжкия е страхотен - свеж, лек,страхотен Heart Eyes

за дамския обаче незнам,но предполагам,че и той ще е хубав Simple Smile

# 3
super!mnogo vi blagodarq za burziq otgowor....s neturpenie o4akwam da mi go dostawqt...eeeeh Sunglasses

# 4
  • Мнения: 13 512
Мдам...доста е впечатляващ, и не само за мен. Винаги, когато съм го слагала, хората около мен са го забелязвали и са ми правили комплименти. Хубав, сравнително лек и траен дървесен аромат. За съжаление навремето купих голяма опаковка и ми омръзна, преди да съм я свършила. Имам още 10-тина мл, ти ме подсети да ги "довърша" Simple Smile
Няма да съжаляваш, точно сега му е времето на този парфюм.
Точно така е и при мен с този парфюм...имам оше 30-на мл.. от стотицата и с кеф си слагам от него отвреме навреме. Никога не е останал незабелязан.

# 5
  • Мнения: 1 101
И дамският и мъжкият много ми допадат  Peace

# 6
  • Мнения: 178
Добьр избор !!!  bouquetА мьжкия е невероятен.Бих го определила,като аромат на хубав мьж след когото дамите трьгват....

# 7
Добьр избор !!!  bouquetА мьжкия е невероятен.Бих го определила,като аромат на хубав мьж след когото дамите трьгват....


towa li e wuprosniqt mujki parfium truth na calvin klein
http://megashop.bg/cshop/product_info.php?manufacturers_id=8& … 9a893863373b54660

# 8
  • Мнения: 170
Много е траен.Добър избор.

# 9
  • Мнения: 6 958
Много е траен и мирише страхотно  Peace

# 10
  • sofia
  • Мнения: 1 606
Любимият ми парфюм от години насам.

# 11
  • на едно прекрасно място
  • Мнения: 150
Kолко парички е  парфюма? Thinking

# 12
Kолко парички е  парфюма? Thinking

69 leva - 100 ml, s dostawkata e 74 lv, nali vsi4ki goworim za tozi parfium, neshto tejuk mi se struwa http://megashop.bg/cshop/product_info.php?manufacturers_id=8& … 9a893863373b54660

# 13
  • София
  • Мнения: 3 328
Ти получи ли го вече? За това дали е тежък - въпрос на личен вкус, вероятно. Ароматът не е тежък, но не и от най-леките.

# 14
Ти получи ли го вече? За това дали е тежък - въпрос на личен вкус, вероятно. Ароматът не е тежък, но не и от най-леките.

Да, получих го! Малко ми е тежък, но ще свикна!!! Grinning

Общи условия

Активация на акаунт