VIP Brother 2 - 10

  • 42 995
  • 1 372
  •   1
Отговори
  • Мнения: 7 474
Нова тема  Laughing

http://www.bigbrother.bg/

Кратки репортажи от изминалите дни

Венета е в сутрешния блок
Един се обади и я пита с колко женени мъже е спала. Готов е да го докаже. Оная скочи. Бил я познавал.
     
Коритаров я пита дали е излъгала току-що като отрича, че е спала с женени. Атакува я, ама тя се изплъзва.

Лора според мен прояви сдържаност, можеше да е по- груба.

Минаха на политически въпроси. Венета не разбира въпроса, не била подготвена, била в къщата 22 дни. Коритаров вика това не е въпрос от последните дни. Сега я пита икономически въпрос. И това не знае.
Вип Брадър бил говорел на Коритаров, а на Венета й кънти.
     
Коритаров видно се се заяжда.
Венета би поканила Станишев в Горещо и щяла да го попита женен ли е с Елена, какво прави ве4ер като се прибере, дали хъркал и дали спи с пижама. И все такива неща от личния му живот. Питала и Елена Йончева, ама тя не искала въпроси от личния живот.


И Доган би попитала дали е разведен с последната си жена.
Коритаров: А той колко жени има?
Ами не знам, рече Венета.......


Много и липсвал мъжът.....Коритаров - защо плачела пред Лора? И кое е било по-лесно:да се свалят килограми или да се свалят проценти? К. отказа да гостува на В. в Студено - станаха двама отказали вече.....
От нея по-добра в Къщата нямала - зрителка по тел. Мъж по тел.- Венче, с колко мъже женени си била? Отг. - не го чух, ама май 7 каза....
К - Гледай ме тук, в очите и ми кажи - излъга ли на този въпрос?
К - Майтапна я с някакъв въпрос - трябва ли да има ЕС конституция? И за и против нея, за дебатите около нея, трябвали да има годишен икономически доклад президента Първанов....
В - не била готова за такива въпроси и не ги разбирала, опита се да се измъкне,че била 22 във ВБ, но К. и каза,че това не са били теми от 22 дена...И каза - Жоро, казаха ми,че ще говорим предварително за ВБ....
В.- искала да покани Станишев в Студено, да го пита лични неща - дали спи с пижама, дали хърка, Елена Йончева също би поканила и да я пита дали Станишев хърка.....
(Леле, Коритаров я прави луда гъба.......)
Би поканила Доган(щяла да го пита за жените), Първанов(била много притеснителна с него)-много харесвал Студено,но не може да гостува при нея....Люшка я и със Симеон...

Пак Азис бил манипулатор. Коритаров й казва, той е прекрасен човек.
К. по едно време й вика: ти добре ли си, как ще дойда в Горещо.

Човек,завършил право и икономика,НЕ  разбира от политика и икономика...Ако беше интелигентна,щеше да разбере как се изгъбарка Коритаров с нея...


Защити си Христина и бе явно много горда от факта,че новото и име било Камата(данено от Яница взесто Кумата) и другите и завиждали за това име...


Коритаров отново е на ниво
"Мили хора! Говорете на мила ми Венето"!

Последна редакция: вт, 17 апр 2007, 09:44 от L е о

# 1
  • Мнения: 2 152
айде на новата темааа Mr. Green

# 2
  • Мнения: 11 607
Лео   bouquet

Насам народе.....

# 3
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
И аз съм тук!  Peace

# 4
  • Варна
  • Мнения: 1 840
ма как да не е интелигентна венетка, защо говорите така за нея, тя чете Куелю, ааааа бива ли такова нещо. Кви са тези въпроси дето и ги задава Коритаров  Mr. Green все пак тя не е била 20 дни навън, болна беше .....

# 5
  • Мнения: 6 417
Коритаров що не я подложи на детектор на лъжата?  newsm78 Егати и светската репортерка е Венета, щом не знае колко пъти се жени Доган. Първата му жена й е колежка все пак. ooooh!

# 6
  • Мнения: 5 713
ма как да не е интелигентна венетка, защо говорите така за нея, тя чете Куелю,
И да не забравяме: може да си води предаването без сценаристи и аутокю.
Пък колко е грамотна. Непрекъснато слагаше -ме в 1л. мн.ч. на глаголи дет' не се спрягат така. Изфирясаха ми примерите.

# 7
  • Мнения: 170
Венета вече е минало , но за сметка на това излагациите на Катето Евро тепърва започват.Все пак не трябва да забравя , че това е Вип Брадър , а не някой евтин филм с евтина роля на многострадалната Геновева.

# 8
  • София-Лагера
  • Мнения: 2 661
Не баща й е Виновен за нейните проблеми, а МАЙКА Й.
Не можеш ти да не дадеш ласки и любов на едно дете,а само да му повтаряш ''у4и,у4и''
Има пропуски във възпитанието на Венетка ,и майка и носи цялата отговорност Peace
Сигурно е много студена жена Sick

# 9
  • София
  • Мнения: 5 828
Лелеееее, нямате изчитане бре  ooooh!  какво толкова е ставало нощес  newsm78
Записвам се и се връщам да чета  Grinning

# 10
  • Мнения: 9 900
каквито и да са родителите й, ако не са я удовлетворявали, винаги има начин да ги загърби и да се промени. Стига да иска. не цял живот да лежи на кълка "ах, баща ми ме е изоставил"...

Последна редакция: вт, 17 апр 2007, 10:02 от тити

# 11
  • Мнения: 727
Не знаела какви въпроси ще задава на Коритаров в студено... Намесиха и Азис в разговора....К. разправя за някаква алкохолна проба....И си я люшка, и тя се люлее на люлката му и .... разговора свърши!

aлкох.проба са му искали полицаи след като го спират от парти на което е била и Венетката..и той си я попита.....ти повика полицаите ,явно я подозира в тази подлост(човека явно е пийнал там)...........ех и това какво е ,за тази жена двойните стандарти са позволени,тези които ходят с женени мъже са к.рви,а тя не е,всички в къщата са "звезди".........а тя за каква се има за именно такава,мама и казвала учи мама учи,а горкото ....поне да я беше слушала,а и това с баща й меко казано не го разбирам че какво общо има с ревността......тя ги поставя под един знаменател ревност-изневяра,същото важи и за конспирациите в които и тя самата е взела участие
 

# 12
  • Мнения: 4 053
Лелеееее, нямате изчитане бре  ooooh!  какво толкова е ставало нощес  newsm78
Записвам се и се връщам да чета  Grinning

ми ту  Flutter

# 13
  • София
  • Мнения: 248
Тази сутрин как е К.Евро? Снощи, направо се притесних за тази жена? Някой ако гледа живото предаване да каже.
А това, че нашите така наречни ВИП персони не знаят елементарни въпроси то е ясно. Дори едно дете 3клас да питаш ще ти каже къде е гласувана и къде не конституцията на европа.

# 14
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
за мев Венетка се провали с тоя VIP Brother  Twisted Evil
вкара си автогол  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт