Търся катерушки за детска градина!!!

  • 1 031
  • 7
  •   1
Отговори
  • където и да е,само да не съм сама
  • Мнения: 586
    Незнам дали мястото на моята молба е тук,но модератора ще прецени....
    Миналата седмица пребоядисаха катерушките в двора на детската.Стана много свежо,но засъжаление махнаха и доста,които бяха изпо4упени.
    Молбата ми е ако някой знае фирма или място откъдето могат да се купят катерушки или да ги монтират да ми пише тук или на лични.
    Може ми всички се сещате за какво говоря-за онези стари катерушки,които помним още от нашто детство,ако не са и от по-рано...... Simple Smile
    Ще съм благодарна за всяка информация....

# 1
  • Sofia
  • Мнения: 8 819
Ако имаш предвид металните тръбни катерушки във вид на ракета, земно кълбо и т.н. - незнам къде и дали още ги правят.
Ние в двора си сложихме катерушка - къщичка с пързалка и люлка от фирма"ТЕС". Повечето подобни съоръжения  по новите градинки и пред Сити центъра и пред Хемус са на тази фирма.
Обаче са скъпички  ooooh! Нашите струваха - 1 420 лв. Ако те интересува, ще ти пратя координати

# 2
  • където и да е,само да не съм сама
  • Мнения: 586
  Прати ми координати.Ще съм ти много благодарна,макар че надали ще се навият в детската-скъпи са и са пластмасови и на постоянно пе4ене,дъжд,сняг... незнам колко ще издържат.

# 3
# 4
  • София
  • Мнения: 2 014
Ето тук също:
http://www.cozirog.com/

# 5
# 6
  • Sofia
  • Мнения: 8 819
  Прати ми координати.Ще съм ти много благодарна,макар че надали ще се навият в детската-скъпи са и са пластмасови и на постоянно пе4ене,дъжд,сняг... незнам колко ще издържат.
Не са пластмасови- масивни са, дървени.
Вастрани от Сити Сентър-а има такъв детски кът, м/у парка на хотел Хилтън, може да ги видите, а офисът на фирмата "ТЕС" е на бул.Арсеналски, с/у Сити Сентър-а.
www.tes-bg.com

# 7
  • където и да е,само да не съм сама
  • Мнения: 586
   Благодарско на всички!Дано в детската се съгласят на някой вариант.... Praynig

Общи условия

Активация на акаунт