не мога да си платя тока

  • 7 639
  • 50
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 546
опашките са големи, на човек се отделят по 15 мин ПОНЕ - защото човекът може да не  плаща само ток, а и вода и телефон, също така да плати не за един, а за двама или повече абонати  #2gunfire държа да плащам на каса, защото просто няма друг начин да получа бележка, че съм си платила тока  #Cussing out  и не искам да ми се налага да го плащам 2 пъти, ако ми го спрат по грешка
 пуснах им жалба,да си излея яда, ама ще съм глас в пустиня - няма да си променят системата заради някоя и друга жалба  #Cussing out,
вие как си плащате тока и само в бургас ли е така?

# 1
  • София
  • Мнения: 1 951

Миличка,опитай по интернет.вярно ,не получаваш касова бележка,но си спестяваш нерви и много чакане.Успех!

# 2
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 506
А защо си се разбързала да го плащаш баш сега? Срока при нас е до 15 и дотогава са опашките. Аз плащам след 25-ти, тогава опашки няма, ток досега не са ми спирали.

# 3
  • Мнения: 4 546
защото моят срок е до 20ти.
не искам през интернет или банкомат, искам да получа документ, че съм платила.

# 4
  • София
  • Мнения: 18 679
Стига бе, все едно по интернет не можеш да докажеш, че си платила Wink

# 5
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 506
Исках да ти кажа, че няма проблем да го платиш след 20. Предполага се, че тогава опашки няма да има. Поне при нас е така. Имаш 10 дни (по документ) след срока, без ти спират тока.

При нас беше 15 - ти. И да се съдера, ток на 15 не мога да платя, при положение, че получавам заплата на 25.

# 6
  • Мнения: 4 546
Стига бе, все едно по интернет не можеш да докажеш, че си платила Wink
как доказваш?

# 7
  • Мнения: 2 700
защото моят срок е до 20ти.
не искам през интернет или банкомат, искам да получа документ, че съм платила.

Виж кога ще ти спрат тока. Обикновено датата за спиране е поне седмица след крайния срок за плащане, т.е. сигурно имаш още време.

# 8
  • Мнения: 289
Аз поради същите съображения започнах да плащам всичко, което е възможно, по интернет - за момента само таксата за интернет не мога да платя по интернет  Wink но, надявам се в бъдеще и това да стане...
Вярно че касова бележка не излиза, но пък има код на плащането, с който би трябвало да може да се проследи превода  newsm78
Не ми се е налагало досега да го правя, защото не съм имала проблем с нито едно плащане - а плащам ток, парно, телефони, кабелна, плюс вноска по лизинг, и това от няколко години.. и досега не е имало недоразумения. Защо не помислиш пак за този вариант  Simple Smile

# 9
  • Мнения: 4 546
незнам, колебая се  много newsm78 на мъжо родителите имаха проблеми с ВИК и признаха вноските на тези, които представиха бележки. освен това, понеже ми удържат вноска за заем, трябва да ходя да банката да внасям пари по картата и тогава да плащам  Confused този код обратно ли ти го връщат?

# 10
  • Sofia
  • Мнения: 4 726
Стига бе, все едно по интернет не можеш да докажеш, че си платила Wink
как доказваш?
Като платиш, от e-pay ти пращат мейл коя сметка си платила - сума, номер и т.н.
Също получаваш мейл, когато получиш сметка - пак с всички данни.
Наистина мисля, че няма място за притеснения, ще си спестиш адски много време и нерви Simple Smile

# 11
  • Мнения: 289
Точно така, получаваш потвърждение с номер на плащането, плюс код от Борика, и мисля че няма да има проблем да се проследи транзакцията. Иначе, аз също внасям пари в картата - но пък ходя до банката веднъж, вместо да ходя на всяка каса поотделно - за ток, за парно, за телефон, за мобилни, за кабелна, за вода, до банката заради лизинга - всичко ми е на различни места, и с картата определено е по-удобно за мен. Освен че си спестявам и чакането на всичките тези места.

# 12
  • Мнения: 3 880
Стига бе, все едно по интернет не можеш да докажеш, че си платила Wink
как доказваш?
Всяко плащане чрез Интернет оставя "следи" и по всяко време може да се докаже какво и колко е платено и на кого, така че това да ти е последната грижа.... Аз не бих се редила с часове някъде за да си дам парите Shocked струва ми се абсурдно в наши дни....

# 13
  • Мнения: 4 546
и на мен ми се струва абсурд, ама това е положението явно като са монополисти  #Cussing out
а някакви такси и комисионни вземат ли като плащаш през е-пей? нещо не мога да се ориентирам  Embarassed

# 14
  • София
  • Мнения: 337
от години плащам всичко, което е възможно през интернет!
достатъчно ми е ограничено свободното време, за да си го прекарвам в опашки, а и нямам представа къде се плащат битовите сметки Embarassed.

Общи условия

Активация на акаунт