Моля, даите ми съвет, за вземането на стерилна урина.

  • 1 332
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 35
За първи път ще вземам урина от моята принцеска.Взех коректори, и пробвах ама, колкото пъти пробвам, толкова пъти всичко отива в памперса.Благодаря предварително за съветите.

# 1
  • Мнения: 4 451
Ето един съвет от мен, който работи безотказно. Даваш на малката да пие водичка. След това (може да изчакаш малко) залепваш колектора (памперс не слагай), пускаш водата от чешмата, държиш бебката до нея, така че да чува шума и резултата ще е на лице. Много от майките от нашият септемврийски форум действаха така. Рецептата е изпитана. Mr. Green

# 2
  • Мнения: 950
Аз се справих като сутринта като се събуди залепих колектора и я взех в мен седнала. Така я храних (с мляко) и после я наливах с вода. За мое нещастие свърши работата чак след 2 часа, но все пак успешно. Резултатите й бяха много добри. Това ми беше трети опит. Първия път сложих колектора и после памперса, но се отлепи и нищо не стана. Втория път сложих го без памперс и сложих легнала по корем и пак нищо.
Пожелавам ти успех, че с момиченцата е по-трудно.

Последна редакция: вт, 17 апр 2007, 15:12 от Bi_k

# 3
  • Мнения: 17 407
Махни този колектор! Стерилна урина се взема директно в стерилно шишенце- средна порция урина.Трудно и изнервящо е, но това е начинът.

# 4
  • София
  • Мнения: 7 097
За първи път ще вземам урина от моята принцеска.Взех коректори, и пробвах ама, колкото пъти пробвам, толкова пъти всичко отива в памперса.Благодаря предварително за съветите.

Не слагай памперс, така няма да успееш  Naughty
Освен това, първо направи добър тоалет на детето, щом става въпрос за стерилна урина.
Номерът е да я издебнеш сутринта, когато още не се е изпишкала - хем за да е първа урина, хем да не я държиш дълго време с колектора, защото колкото повече стои залепен, толкова повече се замърсява и пробата може да излезе замърсена.
Успех  Peace

# 5
  • Мнения: 62
Моят опит при вземането на урина е следният : стерилизирах една купичка (в стерилизатор за шишета в микровълновата печка) и я поставих в по-голям леген(с цел ако пръска навън да не е в/у килима), и над него държах току-що събудилата се щерка, която за радост на мама си свърши работата без много чакане. Внимателно прехвърлих урината в стерилно шишенце и ... готово. Не знам дали беше правилно но изследванията бяха в норма.  Да добавя, че няколко дни поред , преди вземането на урина сутрин репетирахме  Laughing

# 6
  • Бургас
  • Мнения: 10 821
Аз се справих с колектора,но найстина можеш да пробваш да не слагаш памперса за да не се прегъва колектора.

# 7
  • Мнения: 35
Благодаря за отговорите. Laughing

Общи условия

Активация на акаунт