?

  • 818
  • 7
  •   1
Отговори
Zdraveite... imam vapros koito ne e mnogo za tazi tema..oba4e ne moga da namerq podhodq6tata a nikoi drug osven vas ne moje da mi dade to4en otgovor... Ot4ita li testa 1 den sled sled polov akt ...

# 1
  • Мнения: 5 317
Според мен не. Peace

# 2
Мисля,че е  Naughty невъзможно толкова рано да отчете!

# 3
  • София
  • Мнения: 1 524
 newsm78
Кажи кога ти е бил последният цикъл, кога е бил половият акт, дали преди това е имало други полови актове.
Няма тест който да отчете един ден след зачеването, то тогава още не си теоритически заченала. Ох порови се в библиотеката, разбери какво е овулация, имплантиране, за целия процес на забременяване. Пиши ако нещо не ти е ясно, но използвай кирилица.

# 4
значи... последния ми цикъл беше на 25 март .... минали са 18 дена и на 19 вече стана белята... и тъй като много не ми е редовен не мога да преценя ...приятеля ми се изхвърли отвънка но винаги има кои да те изплаши и да ми кажи че пак има много малка вероятност ... а не искам да рискувам..мога да пиа постинор до утре и за това искам съвет от вас щото никой друг освен във този форум не може да ми даде точен отговор... и се извинявам че темата не е за тук но не намерих доходяща

# 5
  • София
  • Мнения: 1 524
Отивай утре на гинеколог. Риска е нищожен след като е свършил отвън, но за собствено успокоение отивай на доктор.
Постинор никога не съм пила и не мога да ти дам адекватен отговор.

# 6
  • София
  • Мнения: 35 908
значи... последния ми цикъл беше на 25 март .... минали са 18 дена и на 19 вече стана белята... и тъй като много не ми е редовен не мога да преценя ...приятеля ми се изхвърли отвънка но винаги има кои да те изплаши и да ми кажи че пак има много малка вероятност ... а не искам да рискувам..мога да пиа постинор до утре и за това искам съвет от вас щото никой друг освен във този форум не може да ми даде точен отговор... и се извинявам че темата не е за тук но не намерих доходяща
По добре пий Постинор Дуо.
Толкова рано нито изследвания, нито лекар могат да ти кажат дали е станало.
Има голяма вероятност на 18-19-20 че и на 23 ден да ти е О. при нередовен МЦ.
Пий веднага.
И нека да стане това което ти искаш
Следващият път - умната Grinning има презервативи, хорм контрацептиви и т.н.

# 7
Благодаря Ви мнооого Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт