обеци-на каква възраст

  • 9 168
  • 182
  •   1
Отговори

Анкета

На колко месеца пробихте ушите на дъщеричките си

Опции:

  • Мнения: 11
Здравейте ,искам да попитам на каква възраст трябва да е детето за да му пробия ушите?Моята госпожица е на 8 месеца и се 4чудя мога ли че4е да и сложа обеци. 78 Благодаря предварително за помоща.

# 1
  • През девет земи в десета
  • Мнения: 2 001
Е, в нашта темичка има вече една госпожичка с обеци,а ние сме на девет месеца,та мисля и аз тия дни да пробия ушетата на Цвети,че си нямаме косичка и все ни бъркат с момченцата Wink

# 2
  • Мнения: 2 220
Не мисля, че има граници за това решение. Щом ви харесва...

# 3
  • Варна
  • Мнения: 1 132
Когато стане достатъчно голяма, за да може тя да реши дали иска обеци...

# 4
  • Мнения: 686
Рали беше на 9 месеца baby_neutral
Казват,че е хубаво да се пробият ушичките през май  bouquet
Незнам защо,бабини деветини #Crazy
Пък и колкото е по-малко,толкова по не усеща за какво става дума Rolling Eyes

# 5
  • Мнения: 950
Ние ще изчакаме за обеци. Дъщеря ми си дърпа ушите и затова ще изчакам докато престане и започне да разбира какво е това нещо на ушите й и че не трябва да се дърпа - в противен случай може да си разкъса ухото.

# 6
  • в бяла къща с голямо дворче... след софийското околомръсно
  • Мнения: 908
Когато стане достатъчно голяма, за да може тя да реши дали иска обеци...

Абсолютно съм за Peace (въпреки, че си отглеждам младеж)

# 7
  • Мнения: 2 498
Ако ти харесва дете с обици няма възраст за пробиването Peace...лично аз съм на мнение, че като пораснат, ако те искат да си пробиват ушите....

# 8
  • Мнения: 1 999
На каквато възраст решите вие. Laughing
Незнаех за пробиването на уши през май. Аз съм чувала, че на Благовец било добре. А най-добре е след 3 годишна възраст, според козметичката ми. Whistling 

# 9
  • Бургас
  • Мнения: 10 810
Не съм ги пробила още и няма да е скоро,но ако си решила има доста по-малки бебета с обеци.

# 10
Аз ги пробих на моята дъщеря на 8 мес Peace.Казват,че колкото по малко било детето толкова по добре мога да ти кажа,че проблема е точно 2 мин.Плака  newsm45 докато ги пробиха и то не от болка а защото се стресна от силното щракане на пистолета,после излязохме от там не се е сещала въобще,пипна се 2 пъти по ушите видя че я щипка сигурно като ги пипа и това беше Mr. Green не ги е докосвала повече и така,отиваи и няма от какво да се притесняваш newsm10 newsm03

# 11
  • Мнения: 8 769
Здравейте ,искам да попитам на каква възраст трябва да е детето за да му пробия ушите?
По мое лично мнение-на възраст, в която сама да пожелае да носи обеци.

# 12
  • Мнения: 1 364
Можеш да й пробиеш ушите когато решиш.
Алекс беше на 1 год. и 2 мес. Не е хубаво да е много топло.

# 13
  • Мнения: 117
Моя позната е говорила с лекар , който е обяснил че след 6 месец няма проблем с пробиването на ушите.
 В Русе слагат медицински обеци  Peace

# 14
  • Мнения: 4 451
Според обичая ушичките се пробиват на Благовец, 25-ти март. Не, че не можеш да го направиш по друго време. Голямата ми дъщеря беше почти на 11м, а малката - на 6м. Няма възрастови ограничения, както ти решиш. Изплака само в момента на пробиването на ушенцата, мисля, че се уплаши повече от пукота от "пистолета". След като я гушнах се успокои на момента и повече проблеми и болка не е имало. Дори по пътя на връщане заспа.

Общи условия

Активация на акаунт