Отказва да яде

  • 350
  • 1
  •   1
Отговори
  • Мнения: 142
От няколко дни бебто ми съвсем отказва да яде. Тя е на 4 месеца и от двайсе дни горе долу я храня с АМ Прегомин заради алергия. Като започнахме с това мляко ми казаха да и го правя с царевица имам предвид на 180 мл. вода 3 л. АМ 3л. царевична каша и го изяждаше и даже търсеше още не я засищаше и аз започнах да и давам повече лъжички във водата АМ по-малко царевица и пак изяждаше по 150 мл. на 6 хранения но започна по малко да намаля количеството на изяденото и сега съвсем не иска, изяжда по 100 мл. най- много 3 пъти на ден а това  е адски малко за нея. Какво да я правя? Преди беше на фризопеп и пак така беше отказала и и го смениха с нутрилон нисколактозен яде го 2 месеца без проблем и изведнъж след 2 месеца направи алергична реакция и аз незнам от какво и сега е на прегомин. Какво да я правя като трябва да яде такива хидролизирани а не ги иска и въобще дали не и харесва млякото или е нещо друго? Инак за сега изглежда добре няма температура. Някой имал ли е подобен проблем?

Последна редакция: пн, 16 апр 2007, 17:43 от babajaba123

# 1
  • София
  • Мнения: 2 437
Моят син също имаше такъв период на неядене и като гледам децата са на една възраст. Онзи ден от 1 ч. през нощта до 18 ч. беше изял само 250 мл. и аз се побърках. Ние сме на НАН и аз като тебе мислих да сменям млеката, но за радост от днес пак започна да яде. Във форума на ноемврийките (заповядай при нас) се оказа, че има и други деца така и вероятно това е някакъв етап от развитието им. Незнам доколко ти бях полезна, но дано всичко премине бързо Praynig 

Общи условия

Активация на акаунт