До мамите, върнали се вече от Океания, Халкидики?

  • 1 249
  • 5
  •   1
Отговори
  • София - Бургас
  • Мнения: 2 193
Здравейте!
 Предстои ни път в неделя и въпросът ми е какво точно изискват при преминаването на границата, като документи?
Освен лични карти, какво друго?Все още ли е нужно да се закупува и зелена карта...?
Моля ви, опишете ми какво е нужно, при пътуването до там...
А, и как изкарахте?С радост ще прочета отзивите ви...

# 1
  • Мнения: 473
здравейте. ние се върнахме в петък оттам и изкарахме страхотно - лични кари за вас двамата, паспорти за децата, зелена карта на колата, и ние си бяхме направили и медицински застраховки / не са задължителни/.  На границата минаваш без да проблеми.В Океания е страхотно. Весело изкарване.

# 2
  • Мнения: 416
ronieta,ще споделиш ли с нас снимки,моля?  bouquet

# 3
  • София - Бургас
  • Мнения: 2 193
Блатодаря, Ронита.
 Ние заминаваме довечера, ще пътуваме към 12,00ч...., за да пристигнем там рано сутрината.
Надявам се и плажче да направим, дано да имаме късмет с времето...

# 4
  • Гърция
  • Мнения: 2 348
Вече няма зелени карти за Гърция. Когато си плащате застраховката я правите и за чужбина (мисля че се плащат около 40лв повече) и ви дават допълнителен талон към нея. Ако имате паспорти по-добре си пътувайте с тях, личните карти ги взимат за проверка, докато паспорта само се показва.
Приятен път и весели изкарване!

# 5
  • Мнения: 212
здравейте. ние се върнахме в петък оттам и изкарахме страхотно - лични кари за вас двамата, паспорти за децата, зелена карта на колата, и ние си бяхме направили и медицински застраховки / не са задължителни/.  На границата минаваш без да проблеми.В Океания е страхотно. Весело изкарване.


Рони, кажи моля те как си резервирахте стаи в Океания, чрез агенция или сама? И колко време преди това направи резервацията?  Дай повече инфо на некомпетентните моля. baby_neutral baby_neutral baby_neutral

Общи условия

Активация на акаунт