От къде да поръчам на дъщеря ми обувки за латино танци?

  • 4 225
  • 6
  •   1
Отговори
Ще бъда  много благодарна  на  мамите на които децата  танцуват,от къде са им поръчвали обувките?Дъщеря ми е на 8 г. и има претенции за два модела блестящи и черни с ток.

# 1
На ул.Цар Симеон имаше ателие, но не помня номера. Като тръгнеш от Хр.Ботев по Симеон на запад, от лявата страна се намира.

# 2
  • Мнения: 131
Simple Smile
там,където танцува,трябва да имат обущар ,с когото работят...,а ако искате оригинални(но са скъпички),питайте треньорите.те трябва да имат каталози и става по поръчка,след като се измери крачето. Peace

# 3
  • Варна
  • Мнения: 407
Здравей Simple Smile Обувки за латино танци се предлагат в специализирания магазин на Capezio на бул. "Мария Луиза" 11 (на партера на Търговски Център София 2000 срещу ЦУМ). Има и детски модели, едните от които са точно сиви блестящи с нисък ток. Има и каталог, по който можете да поръчате даден модел. Телефони: 02/ 973 28 81; 0887/764595
Провери и на ул. Шипка № 34, в Руския Културно - Информационен Център - там се продават обувки и костюми на фирма Grishko. Не съм сигурна дали се предлагат и обувки за деца, но би трябвало. Ето ти и телефон: 02/ 943 35 48
Дано съм помогнала Grinning

# 4
  • Мнения: 505
Да - питайте учителя й най-добре. Сециално за Капезио - някой ги споменава горе - съм чувала повече недоволни, отколкото доволни от обувките им. При това цените са доста високи и не знам дали си струва за едно дете, което другата година ще трябва да е с нови.

# 5
  • Мнения: 131
Те,обувките за танци се късат много бързо.Когато,аз се занимавах с танци ,си правих при обущар за тренировки(по35-40лв),а си имах за латино и стандарт хубави ,по каталог,с които ходих само по състезания.Но имайте впредвид,че това е един от най-скъпите спортове и всичко сам си плащаш,така че е трудно да си правиш сметка за цената на обувките-те по-принцип са ужасно скъпи Hug Peace

# 6
  • Мнения: 2 700
На "Пиротска", до 18-то училище, има обущарско ателие, където правят по поръчка. Преди месец и половина на дъщеря ми (също на 8 г.) излязоха 40 лв. Доколкото си спомням работят до 18,30 ч. и май събота сутрин. Ако искаш мога да ти дам GSM

Общи условия

Активация на акаунт