Прахосмукачка - робот

  • 1 317
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 18 542
Търся мнението ви за това чудо
Roomba Green

# 1
  • Мнения: 4 916
Чудя се как чисти ъглите  newsm78

# 2
  • Мнения: 14 471
много съм се запалила за това нещо. първо прочетох за него в чужбинския форум ето ти линк - http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=175594.msg3506816;topicseen#msg3506816 мисля че е след около 5-6 страница в темата.после видях че и отскоро се продава и в бг. почти съм убедила мъжа си Crazy на него му е доста смешно всъщност. има и валианти които мият, мисля обаче че не се предлагат в европа.

# 3
  • Балчик
  • Мнения: 9 213
Дааа и аз го гледам от известно време. и не е толкова скъпо, щом чисти само. Но колко е голямо, не видях размери ? И каква е разликата между двата модела. Много се ядосвам на такива интернет магазини, които дават твърде, твърде оскъдна и неточна информация.

# 4
# 5
  • Мнения: 18 542
Мерси за линкчето, съжалявам, че повтарям тема.

# 6
  • Мнения: 14 471
и аз благодаря за линка  bouquet този милен там е обяснил доста подробно. не съм съгласна обаче че от щатите излиза по евтино, тук са по около 600 лева, там 330 долара, което е почти същото. а ако купиш оттам трябва и този преобразувател за тока да намериш - сложна работа.

# 7
  • Мнения: 486
не съм съгласна обаче че от щатите излиза по евтино, тук са по около 600 лева, там 330 долара, което е почти същото. а ако купиш оттам трябва и този преобразувател за тока да намериш - сложна работа.

Зависи за кой модел става дума. Различните модели вървят м/у $99 до към $270. По празниците може да се купят и доста по-евтино.

# 8
  • Мнения: 14 471
аз гледах и скубата и румбата за по 329 долара в някакъв сайт. може в различни магазини или по-старите модификации наистина да са по-евтини

Общи условия

Активация на акаунт