какви шишета

  • 537
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 546
какви шишета могат да се ползват в МВ - стъклени или пластмасови? или има специални за МВ?  newsm78

# 1
  • Мнения: 2 723
ние сме ползвали всякакви - чико, авент, дисни, нуби, нук...

# 2
  • Мнения: 4 546
ама стъклени или пластмасови? смятам в МВ да стерилизирам и да притоплям /за притоплянето може ли направо в шишето или не?/

# 3
  • Мнения: 22 516
Мисля,е няма проблем да се използвеат и двата вида.Какво ще притопляш в МВ?

# 4
  • Мнения: 4 546
ами мляко, ако се наложи  newsm78

# 5
  • София
  • Мнения: 3 271
Адаптирано мляко не може да се притопля  Naughty Naughty Naughty- вече веднъж направено. Правиш го, охлаждаш ако се налага, даваш да яде детето и след това остатъка се хвърля. Може да се топли само водата, но не и готов раззтвор

Препоръчвам ти пластмасови шишета - всички модели стават за МВ Peace

# 6
  • Мнения: 4 546
благодаря за отговорите   bouquet честно казано, не се бях замисляла какво ще притоплям. но понеже гледам, че се продават доста уреди за затопляне, останала съм с впечатлението, че и нещо ще се подгрява  Embarassed

# 7
  • София
  • Мнения: 3 271
но понеже гледам, че се продават доста уреди за затопляне, останала съм с впечатлението, че и нещо ще се подгрява  Embarassed

Тези уреди служат  за следния случай например - сипваш преварена вода в шишето, слагаш в уреда да се топли и когато се събуди бебчо от глад, ти само слагаш необходимия брой меритъелни лъчики АМляко и му даваш да яде. В такива моменти не губиш време за топлене на вода до нужната ти темп., тези уреди ти я поддържат постоянна. Или може водата му за пиене да притопляш в такъв уред , ако имаш кърма и не правиш млека.

Надявам се да съм ти била полезна Hug, ако има нещо не ясно питай Flutter

# 8
  • Мнения: 4 546
благодаря ти Жужка   bouquet определено по-ясно ми стана  Grinning

# 9
  • Мнения: 22 516
благодаря ти Жужка   bouquet определено по-ясно ми стана  Grinning
В тези уреди се затоплят и пюретата ,когато дойде времето.Поне моят има затопляне на вода,пюрета и размразяване.Кърмата също не се притопля или размразява в микровълнова.

# 10
  • Sofia
  • Мнения: 8 819
ползвала съм само пластмасови
Аз разтварям млякото със студена  изворна/мин.вода и после топля шишето в МВ, по-лесно ми е, ама това отскоро, моят е голям човек вече

Общи условия

Активация на акаунт