е това на какво прилича!

  • 868
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 636
http://www.netinfo.bg/?tid=40&oid=1031278
И както се вижда няма изгледи за оправяне.

# 1
  • Варна
  • Мнения: 1 553
Ужас! #Cussing outТези производители в стремеж за по-големи печалби отровиха всичко. #2gunfireТрябва строг контрол и големи ама наистина големи глоби за тези прозводители! Naughty

# 2
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Ужас! #Cussing outТези производители в стремеж за по-големи печалби отровиха всичко. #2gunfireТрябва строг контрол и големи ама наистина големи глоби за тези прозводители! Naughty
Абсолютно подкрепям!  #2gunfire  #2gunfire  #2gunfire

# 3
  • София
  • Мнения: 1 161
по тоя повод, имаше едно предаване преди време дето казаха, че е по- добре да се купуват турските, те отговаряли на изискванията, българските  били тъпкани с нитрати.
Между другото преди на всеки пазар имаше лаборатория за изследване на нитрати от зеленчуците, но ги закриха.  newsm78

# 4
  • София
  • Мнения: 4 294
по тоя повод, имаше едно предаване преди време дето казаха, че е по- добре да се купуват турските, те отговаряли на изискванията, българските  били тъпкани с нитрати.
Между другото преди на всеки пазар имаше лаборатория за изследване на нитрати от зеленчуците, но ги закриха.  newsm78

Естествено че ще ги закрият, народа да мре, това е мотото на нашите управници  #2gunfire
Сега всеки произвежда и продава каквото може за да припечели и оцелее, ей тва е истината.
Жалко държава сме  Cry

# 5
  • Мнения: 1 771
Не знам какво да кажа.
Като че ли в последно време човешкия живот и здраве не значи нищо, а само да се извлече печалба

# 6
  • Мнения: 1 802
За Бога, хора, НЕ КУПУВАЙТЕ!  Laughing

А иначе сериозно. Никой не мисли за здравето на хората, всеки гледа колко да спечели.
Аз затова съм спряла да купувам зеленчуци от тази ранните. На няколко пъти купувах и ни хващаше такава диария в къщи, че не ми се говори. Не беше трудно да се сетим от къде идваше всичко ...

# 7
  • Мнения: 3 647
Ужас! #Cussing outТези производители в стремеж за по-големи печалби отровиха всичко. #2gunfireТрябва строг контрол и големи ама наистина големи глоби за тези прозводители! Naughty
Абсолютно подкрепям!  #2gunfire  #2gunfire  #2gunfire
Cry Cry Cry

Общи условия

Активация на акаунт