Момче или момиче - по закона на ...

  • 605
  • 12
  •   1
Отговори
  • Бургас
  • Мнения: 289
 на бай Михаил - 1. Сперматозоидите са мъжки от м. февруари до м декември всяка година  2. Сперматозоидите са смесени от м. декември до м. февруари като центърът на този период е около 23,12. 3.  Сперматозоидете са женски от м. февруари до м. декември 4. Отново следва смесен период и всичко се повтаря. Едно младо семейство трябва да насочи бременността да не попада в смесения период Това става след първото раждане След това може да се планира второто - по желание. Това е основната идея за планиране на пола Като смятах за моите деца - впоследствие - излиза вярно Laughing

# 1
  • на село
  • Мнения: 3 840
Кво било, я пак, че нищо не разбрах.
Как от февруари до декември са мъжки, после стават
пак от февруари до декември женски, хем така хем така.
Ами те сперматозоидите са си винаги смесени, нали си чувала са XY хромозоми.

# 2
  • varna
  • Мнения: 1 012
кво,кво  wavey

# 3
  • Мнения: 8 505
Ами те сперматозоидите са си винаги смесени, нали си чувала са XY хромозоми.

Именно.Останалото е (не)научна фантастика.

# 4
  • Мнения: 5 241
Я някой да разясни  newsm78

# 5
  • Бургас
  • Мнения: 289
Е, веднъж го написах по памет и не помня кой искаше да го напиша точно затова сега го преписах от статията Ако имате едно дете няма как да проверите дали е вярно И това е кто всички други таблици Който иска той да му вярва  Laughing

# 6
  • Мнения: 7 723
Дай повече инфо за бай Михаил, де!!!  Praynig

# 7
  • на село
  • Мнения: 3 840
Е, веднъж го написах по памет и не помня кой искаше да го напиша точно затова сега го преписах от статията Ако имате едно дете няма как да проверите дали е вярно И това е кто всички други таблици Който иска той да му вярва  Laughing

Е добре де, на мен не ми е ясно какво въобще да проверявам,
кой декември да взема, кой февруари.
Иначе си имам 2 деца.

# 8
  • Мнения: 7 723
Кво било, я пак, че нищо не разбрах.
Как от февруари до декември са мъжки, после стават
пак от февруари до декември женски, хем така хем така.
Ами те сперматозоидите са си винаги смесени, нали си чувала са XY хромозоми.

На бай Михаил хромозомите се редуват-
ту мъжки, ту- женски, после се смесват....  Laughing Laughing Laughing

# 9
  • Мнения: 5 241
Ако съм разбрала правилно: февруари-декември 2003 г. спрематозоидите са били мъжки (имам момченце заченато ноемрви месец), от там нататък декември-февруари 03/04 г смесени, февруари-декември 2004 г женски  newsm78

# 10
  • Мнения: 492
Кой е тоя умник бай Михаил?

# 11
  • Мнения: 3 478
Оффф, много объркано май ми се стори, но опитах на забавен кадър и....
Въпреки че второ дете още нямам се опитах да разбера за първото. Както Радина е казала, от февруари до декември сперматозоидите са мъжки. Аз първия път забременях Юли и имам женско. Правилно ли го правя или нещо бъркам newsm78.Опитвам да разбера за второто какво ще бъде  newsm78 ама понеже забременях Февруари пък за там се казва един път че са смесени и един път че са женски, и в крайна сметка съсвем се обърках Shocked.

# 12
  • Бургас
  • Мнения: 289
Ето и останалото Ако например детето момче и е родено на 5 март 1985 г. то следователно сперматозоидите на този баща през 1984г. са мъжки Ако семейството иска пак момче след 6 г.  - бременността трябва да се насочи след м.февруари 1990 г. Сперматозоидите на този баща са мъжки на четна година и женски в нечетна . Това е всичко което имам. Моето момиче е заченато февруари 1997 г а момчето април 2006г. Joy Който иска той да вярва не се връзвайте толкова колко други таблеци има Laughing

Общи условия

Активация на акаунт