А секса???

  • 1 095
  • 29
  •   1
Отговори
  • Мнения: 219
Сега като съм все още в началото,във 6-та г.с малко ме е страх....а с таткото доста често правехме такива "упражнения" Embarassed
Има ли опасност за бебето и кога,как и по-колко е безопасно?
Извинявам се ако въпросите ми са глупави.

# 1
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 501
Като нямаш проблемна бременност можеш да си правиш секс когато и по колкото поискаш Peace

# 2
  • Мнения: 1 207
Ние се престрашихме след 3 месец.Тогава е голяма вероятноста за спонтанен аборт.

# 3
  • Мнения: 219
през 3-тия месец ли?

# 4
  • Варна
  • Мнения: 10 493
При положение че не ти е проблемна бременността можеш да си правиш секс колкото си искаш Peace

# 5
  • Варна
  • Мнения: 10 493
до третия риска е най-висок

# 6
  • Мнения: 1 555
Като нямаш проблемна бременност можеш да си правиш секс когато и по колкото поискаш Peace
Точно така !!! Само, че на мен нещо ми става по време на бременностите и не изявявам желание, макар да е доста голямо  Blush Но някак си не се чувствам комфортно, особено като като си помисля за бебчето !

# 7
  • Мнения: 2 657
те моми4атата са ти казали Peace
При мен желанието ми се изпари и така си бях до края на бременността Rolling Eyes

# 8
  • Мнения: 8 505
Като нямаш проблемна бременност можеш да си правиш секс когато и по колкото поискаш Peace

Съвсем точно.
Освен това не мисля,че ома опасност и през първия триместър,при положение,че не правите екстремен секс.

# 9
  • Мнения: 724
Като нямаш проблемна бременност можеш да си правиш секс когато и по колкото поискаш Peace
Стига желаниеш да имаш.При мен се изпари

# 10
  • Мнения: 5 393
Съгласна съм със siska79-след като нямаш проблеми, а и имаш желание(наистина при много жени става точно обратното) -прави секс.Няма проблеми.Лека бременност  bouquet

# 11
  • Мнения: 2 746
Ако не е бурен секс,няма за какво да се притесняваш.Карайте по-полека и всичко ще  е наред.

# 12
  • Мнения: 2 891
Не трябва да се притесняваш  Grinning

# 13
  • У дома... някъде
  • Мнения: 2 367
Секса даже се препоръчва стига да няма усложнения бремеността Peace

# 14
  • Мнения: 2 616
Правете, докато можете, че после като станеш голяма ще ти се иска, но няма да ти е комфортно. Иначе ако нямаш усложнения до 9 месец можеш, после забавете темпото, за да не родиш преждевременно. Сексът се препоръчва при задържане на плода  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт