Какво е мнението ви...?

  • 789
  • 7
  •   1
Отговори
Здравейте момичета?
На девети ден от овулацията тестът за бременност"Престо"е +,а кравния е отрицателен-1,16.
Как си го обяснявате,защото аз не мога!!
Благодаря предварително за мненията.

# 1
  • там нейде .............
  • Мнения: 647
не искам да те разочаровам, но аз мисля , че кръвния тест е най-точен.

# 2
  • Мнения: 707
Или теста не е направен спаzвайки упътването или просто не е бил съхраняван правилно (в търговската мрежа). Естествено, кръвният тест е най-достоверен.

# 3
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Прекалено рано е. Изчакай датата на М. ЧХГ-то може и да се покачи.

# 4
  • Мнения: 547
На 9 ден от овулацията,ако изобщо някой тест би могъл да покаже бременност,то това би бил кръвния,но и за него е рано.ЧХГ започва да се отделя след инплантирането на оплоденото яйце,а инплантацията се случва от 7 до 9 ден след овулацията.Сигурно има и изключение,но това е общия случай.Втората чертичка на уринния тест може и да е изпарителна.Въоръжи се с търпение и изчакай още 4-5 дни преди ново тестване.Успех!

# 5
Благодаря за мненията!
Втората чертичка не беше изпарителна,появе се до десетата минута и беше наситено розова.
Повече няма да си взимам тестове Престо.
Успех на всички!

# 6
  • Мнения: 1 792
Марта горчивия ми опит с ПРЕСТО ме доведи до извода че тази марка тестове са фълшиви.при мен винаги единия от двата теста е положителен а другия отрицателен а не съм бременна.когато споделих с моята приятелка и тя каза че го е забелязала това.така че не искам да те разочаровам но този тест доста често ни заблуждава и ни кара да се надъхваме без повод.дано обаче при теб това да не важи и да имам бебче.успех

# 7
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Аз пък съм доволна от Престо - първият път беше отрицателен и си ми дойде. На следващия месец ми отчете бременността три дни преди датата за М.
Явно при всеки са индивидуални нивата на ЧХГ-то и затова различните тестове ги ловят различно Rolling Eyes...

Общи условия

Активация на акаунт