Ползвате ли течни препарати за пране и ако да-какви?

  • 16 822
  • 91
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 9 857
Ами това ми е въпроса.Какви препарати ползвате и защо ги предпочитате пред праха за пране?
Моят мъж е купил Perwoll,взел е розовия.Аз не мога да разбера само за вълнени дрехи ли е или става за всичко?От три дни пера с него-ами изпира си добре,даже не добавям омекотител,защото дрехите са достатъчно мекички с него.
Какво е вашето мнение?

# 1
  • София
  • Мнения: 18 679
Ползвам само течни препарати. С прах пера само белите ризи на мъжа ми. Розовият Первол е само за вълна и деликатни тъкани - то си пише. Ползвам основно Первол във всичките му варианти и Фрош.

# 2
  • Мнения: 4 513
Не съм ползвала Фрош. Добри ли са? По-скъпи ли са от Первол? Аз ползвам на Первол течния за черни дрехи, добър е, мирише хубаво. За вълна също ползвам само течен, но не на Первол, забравих каква е марката и ме мързи да ида да погледна Embarassed Иначе за цветни и бели дрехи си ползвам прахове.
А да попитам - има ли течни препарати за детски дрехи? Нещо ми се върти в главата за течен Персил Сензитив, но не съм сигурна.

# 3
  • Мнения: 4 916
От течните ползвам Первол и Медикс  Peace

# 4
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Не, не ползвам.

# 5
  • София
  • Мнения: 508
Само течни използвам - за дрешките на бебо - Персил Сенситив, а за нашите или Первол или Медикс за цветни дрехи. Доволна съм и от трите  Peace

# 6
  • София
  • Мнения: 10 825
Ползвам и течни и прахообразни - разнообразие да има. Най-често вкъщи има розов Первол, Диксан и Фрош

# 7
  • Мнения: 5 462
Tечен от този http://www.bolt2in1.com/it_IT/product.html всички аромати много ми харесват , много дълго се запазва аромата пък и изпира много добре .Последния път си го взех 2 бутилки от по 3 литра само за 7 евро. Най много ми хареса аромата на Bolt - Mediterraneo...Просто божествен аромат.Възможно е да го има и тук в България, за съжаление поне във Варна до този момент не съм срещала от този прах.Ако някой знае дали са започнали да го внасят да свирка.
 

# 8
  • Мнения: 492
Ползвам - Первол и Персил.

# 9
  • Мнения: 1 202
Ползвам Первол и съм доволна от него .  Peace  Икономичен е и по дрехите не остават бели петна както от праха.

# 10
  • Мнения: 6 958
Персил  Peace

# 11
  • Мнения: 8 505
Само течни-Персил редовно и понякога Первол (от последния не съм кой знае колко доволна,но става).

# 12
  • Мнения: 7 474
Течен Ариел ползвам от скоро

# 13
  • София
  • Мнения: 9 857
Вчера си купих Фрош и изпрах с него.Отдавна не ми е мирисало прането толкова свежо-не на някакъв силен аромат,а просто на чистичко. Grinning

# 14
  • Мнения: 1 418
Первол.

Общи условия

Активация на акаунт