Безсъние?!

  • 508
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 248
От няколко дни не мога да спя. Не знам дали точният термин е безсъние. Вечер успявам да заспя към 1.00-2.00 часа, след изчитане на целия форум и след голямото въртене, тоест след 300 зора. Tired Сутрин се събуждам към 6.00 и до там. Хубавото е, че се чувствам бодра, но това надали ще продължи дълго.
Единствената по-съществена промяна в живота ми напоследък е повечкото работа и стрес от време на време, които обаче не ми тежат, защото предпочитам денят ми да минава по-динамично.
Нямам здравословни проблеми. Не пия и не пуша. Mr. Green

Някакви идеи?! Praynig

# 1
  • Русе
  • Мнения: 170
Здравей, Luminosa! При мен такова безсъние се появява в първите дни след като започна диета. Сякаш спазването на определен режим ме "зарежда" с енергия.  Rolling Eyes Продължава около 10-на дни. Възможно ли е при теб това да е причината ?

# 2
  • Мнения: 3 248
Здравей, Luminosa! При мен такова безсъние се появява в първите дни след като започна диета. Сякаш спазването на определен режим ме "зарежда" с енергия.  Rolling Eyes Продължава около 10-на дни. Възможно ли е при теб това да е причината ?

Не, не е възможно! Mr. Green Embarassed

# 3
  • Мнения: 1 264
Случвало ми се е да не мога да спя. По-точно като теб - по 3-4 часа на денонощие и то с приспивателни и това продължи повече от месец. Но тогава имах проблеми, за които мислех непрекъснато. Не можех да спя от психическа преумора. След като се решиха проблемите започнах да си наваксвам съня. Стана обратното само по 4-5 часа на денонощие бях будна.  Mr. GreenПостепенно нещата се нормализираха.

# 4
  • Мнения: 3 248
Според доста хора, с които споделих за това безсъние, трябва да си реша проблема в работата. За съжаление край мен има една изключително негативна личност, дразнител, който натоварва всеки, до който се докосне. #Cussing out Мисля да я метна в друг отдел при първа възможност. #2gunfire

Благодаря ви!

Общи условия

Активация на акаунт