Въпрос за термалната вода

  • 365
  • 1
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 236
Ами може да ви се стори малко тъп въпроса ми,ама искам да ви питам...Днес си взех термална вода на Авен с идеята да я ползвам като тоник,след по4истването на лицето и преди нанасянето на крема.Да,ама нищо такова не пише на опаковката,поне с такова впе4атление останах newsm78.И как така се ползва за освежаване на грима през деня???като съм с фдт и се напръскам няма ли да се разте4е и по-скоро да го развали отколкото да го освежи?кажете как я ползвате вие и конкретно дали мога да я ползвам вместо тоник(като розовата вода)

# 1
  • Мнения: 224
Може да я използваш вместо тоник и аз така правя Simple Smile . Първо напръскваш, изчакваш малко, после потупваш с пръсти за да попие, а останалото го попиваш със салфетка, за да не изсуши кожата. За фон дьо тена действа по следния начин - слагаш първо него, изчакваш го да изсъхне, после напръскваш леко с водата и попиваш пак със салфетка. Така се попиват прашинките от фон дьо тена, които така си личат върху косъмчетата на слънце, затова става по-естествена повърхността на кожата Simple Smile .

Общи условия

Активация на акаунт