Maclaren Techno XT

  • 1 604
  • 18
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 922
Моля кажете ми - Малечко ли внасяха Макларън? И дали имат този модел?

# 1
  • София
  • Мнения: 8 272
Може и в Мадър кер да питаш (Мол ъф София).. леле как изглежда написано на бг

# 2
  • Мнения: 2 922
Мерси, Desem!   bouquet

# 3
  • Мнения: 314
Имат го,да.Цената  обаче е 545лв Wink

# 4
  • Мнения: 2 922
Имат го,да.Цената  обаче е 545лв Wink

В Mothercare ли го има?  Hug

# 5
  • Мнения: 314
Имат още:   Volo: 278лв
Lulu Guinnes: 398лв
Techno Classic: 595лв, а скоро и Куест ще имат Wink
Писах им скоро email,за това знам цените,след дълго умуване си взех Куест от Premaman зa 352лв и съм много доволна.Куест има и в Мадър кер за 298лв.,но цветове,който не ми харесваха.Но не мога да ти кажа,защо е тази разлика в цената.Тел. на Мадър кер на ул.''Леге'' е 02/9878836,незнам дали имат и Techno XT,но ги попитай по телефона,да не се разхождаш  напразно.

# 6
  • Мнения: 2 922
Мерси много, arllina!   bouquet
А ти Куест от Премама във Варна ли я купи?

# 7
  • Мнения: 314
Да,но беше само една.Ако се бях примирила с цвета от Мадър кер с доставката до тук щеше да излезе почти на същата цена,а скоро път до София не ми се очертава. Wink

# 8
  • Мнения: 129
Цената на Maclaren Techno XT в Премама Варна е 540,30 лв

# 9
  • Мнения: 3 457
Имат още:   Volo: 278лв
Lulu Guinnes: 398лв
Techno Classic: 595лв, а скоро и Куест ще имат Wink
Писах им скоро email,за това знам цените,след дълго умуване си взех Куест от Premaman зa 352лв и съм много доволна.Куест има и в Мадър кер за 298лв.,но цветове,който не ми харесваха.Но не мога да ти кажа,защо е тази разлика в цената.Тел. на Мадър кер на ул.''Леге'' е 02/9878836,незнам дали имат и Techno XT,но ги попитай по телефона,да не се разхождаш  напразно.
а твоята колко кг е и как е спозициите на гръбчето?

# 10
  • Мнения: 2 922
Цената на Maclaren Techno XT в Премама Варна е 540,30 лв

Има ли я? Още утре отивам да проверя, да се свършат колебанията ми за количка най-после  Crazy

# 11
  • Мнения: 314
Аз не съм виждала изобщо да я имат там налична тази количка.Миналата седмица последно ходих и я нямаше,но може да ти я поръчат.Аз лично не бих дала толкова пари за нещо, което не съм видяла и пробвала.  Wink
А Куеста е с полулегнало положение,около 5кг,не съм я мерила точно.
Тук ги има положенията на гръбчето: http://www.maclaren.co.uk/./index.php?option=com_content&tas … 01&Itemid=493

Последна редакция: нд, 15 апр 2007, 20:39 от arllina

# 12
  • Мнения: 3 457
тя дори с няколко положения-казвате в кой мол я има?

# 13
  • Мнения: 1 737
Стария дизайн Куест на Леге в Мадъркеър пореди 2 месеца струваше 370 лв.  Shocked, докато същия в Премама беше 298 лв.  Дълго се разправях с Мадъркеър-ките, дали няма някаква грешка, защото много държах на цвета (сиво + червено) и исках да я взема от тях, но ме убедиха, че нямали грешка в цената.  Crossing Arms За това си я взех друг цвят от Премама и тогава докараха новия дизайн с други цветове на новата цена 352 лв.
А шефа на Малечко ми обясни, че този модел бил нито риба, нито рак и за това нямало да я внесе.  ooooh!  За това половината квартал, дето се вози в нея си я взимат от премама, въпреки, че Малечко ни е на 2 крачки.
Установих, че в Премама са най-ниски цените на Макларън.

# 14
  • Мнения: 3 457
значи сега мога ли някъде да я видя и само новите цветове ли се намират?

Общи условия

Активация на акаунт