Къде във Варна....

  • 573
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 6
Къде във Варна се продават сутиени на Hristy. Аз знам един магазин, но моделите са 2-3.

# 1
  • Мнения: 208
Къде във Варна се продават сутиени на Hristy. Аз знам един магазин, но моделите са 2-3.

В момента се сещам за един до стоматологията, на Антим І. Обаче със сигурност има и други два-три. Виждала съм, но точно сега ми е трудно да кажа къде бяха.

# 2
  • Мнения: 1 045
Най-големия избор на Христи е във магазина за бельо и козметика на центъра срещу църквата Свети Никола и фонтана с делфините  Peace

# 3
  • Мнения: 4 916
Мисля че преди време съм виждала по сергиите в Спортна зала  Thinking

# 4
  • Мнения: 1 045
Мисля че преди време съм виждала по сергиите в Спортна зала  Thinking
Извинявай къде във Спортна зала има сергии  newsm78

# 5
  • Мнения: 4 916
...
Извинявай къде във Спортна зала има сергии  newsm78


 Shocked
Да не са ги махнали? Преди бяха по коридорите между залите и входната врата.

# 6
  • Мнения: 1 167
Има ги на магазина за бельо по ул.Цар Симеон,-това е от Валвнтина надолу към гарата.Магазина е малък но много зареден-пада се от лявата страна. Друг има на магизините от страната на Образцов дом, преди Дафнето има 2 магазина големи в които има и бельо .

# 7
  • Мнения: 636
Има го в почти всички магазини за бельо. Не са някаква дефицитна стока. И в нашия квартален магазин ги продават.

# 8
  • Мнения: 1 045
...
Извинявай къде във Спортна зала има сергии  newsm78


 Shocked
Да не са ги махнали? Преди бяха по коридорите между залите и входната врата.
Ме не знам просто аз никога не съм виждала сергии ...

Има го в почти всички магазини за бельо. Не са някаква дефицитна стока. И в нашия квартален магазин ги продават.
То ясно че не са дефицит  Laughing  Въпроса беше къде има Най-голям избор мисля  Wink

# 9
  • Мнения: 1 926
доста модели имаше преди време и в магазина на ъгъла до фото Луна и в павилионите за бельо в търговския център на Колхозния пазар

# 10
  • Мнения: 1 540
Сутиени на Христи има в една на пръв вид неугледна бяла барачка, точно срещу сладкарница Неделя /тази до Икономическия университет/. Според мен изборът е богат, тъй като самата аз си намирам трудно сутиен, който да ми е удобен и да успява да ми удържи "багажа", а там винаги намирам каквото ми трябва.  Peace

Общи условия

Активация на акаунт