Въпрос за майчинството!

  • 1 013
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 822
Имам един проблем и исках да го споделя и да потърся съвет.Получавам майчинството си от семейна фирма на свекъра и свекървата ми.По-точно привеждат го към фирмата и когато имат възможност ми го изплащат.Проблема е, че аз искам да си получавам парите на определената дата и в пълния размер, колкото и малко да са те.Но счетоводителя ни каза, че така е по-лесно да остават към фирмата, а свекърва ми да ми ги дава от оборота.
Да, обаче тя не ивнаги има тази възможност и често ни ги дава по 20, по 40лв.Дори се случвеа да ни дава много повече от майчинството, но на мен това не ми харесва.
Не срещам разбиране в съпруга си, защото на него не му е удобно да моли майка си, при положение, че "тя ни издържа".Така беше за първото ми дете, така е и сега, а аз не мога да си направя сметката за месеца и вечно не ни стигат парите и следователно вечно искаме от нея и се получава един омагиосан кръг.
За уточнение заплатата на мъжа ми е почто, колкото майчинството и това също е проблем.Исках да питам дали има възможност аз да си тегля парите от банката или друг начин да си получавам майчинството в пълен размер на датата, както си е редно.Ако някой има подобен проблем моля во пишете.

# 1
  • Мнения: 822
Съжелявам за правописните грешки, но доста бързах!!!  Embarassed

# 2
  • мъничко градче
  • Мнения: 213
Няма как да стане тов което искаш , никой освен собственика на фирмата неможе да тегли пари от сметката , освен ако няма нотариално заверено пълномошщно.Парите може да ти дава само свеки , защо не говориш с нея а говориш с мъжо, не е той този които ще ти ги плаща.Те не се преважда на една дата и затова помоли свекито да ги тегли щом ти ги преведат и да ти ги дава.

# 3
  • Все още в къщи, но скоро може и в лудницата
  • Мнения: 8 231
Може да ви ги превеждат по дебитна карта на дата на която сте се уговорили ако имат налични средства в банковата сметка. Превода на сумите от НОИ става след плащане на дължимите осигуровки и може да е н различна дата всеки месец.

Общи условия

Активация на акаунт