Магазини за осветителни тела в София

  • 33 466
  • 21
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 655
Давайте координати на магазини за осветителни тела, които са ви направили добро впечатление или сте пазарували от тях. Ако имат сайт, още по-добре.

# 1
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
Най-лесно е да питърсиш в гугъл. Осветителни тела има в практикер, бриколаж, орион на павлово , на площад македония също има магазини от полските осветителни тела. Цените са им приемливи

# 2
  • Germany
  • Мнения: 7 879
И за мен ще е ползено. Ние за сега търсим само водоустойчиви лампи за банята и тоалетната и сме се видяли в чудо от цените...

# 3
  • Мнения: 8 999
И аз търся, но всички, които ми харесват като дизайн, са с ония малки крушчици като бобчета, а не знам защо, но не ми харесват. Искам хем да е модернистично, хем да си е с обикновена крушка. Само в мебелен магазин Лабиринт видях един полилей, който горе-долу отговаряше на представата ми за това, което искам и той беше с обикновени крушки. Там на последния етаж има доста осветителни тела на съвсем достъпни цени. Не знам обаче колко са качествени.

# 4
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
Аз издурвам аплици, а тези които съм харесала са по 100лв, а ни трябват 10бр. Не съм очаквала, че са толкова скъпи

# 5
  • Мнения: 1 655
Магазините, направили ми впечатление с асортимента си за сега са:
Магазин на пресечката на 'Пиротска' с 'Цар Самуил'
Един магазин в Sky City Center
Бриколаж и Практикер

Искам да разгледам повече, за да си изградя някаква концепция, че все още нямам идея какво точно ще изглежда най-добре в дома ми.

Последна редакция: пт, 13 апр 2007, 11:37 от Svetla1

# 6
  • София
  • Мнения: 1 808
Ние си купихме осветителните тела от следните магазини:
МАКЕТ - на бул. Драган Цанков (след радиото в една червена нова сграда). Не го препоръчвам. Цените са много високи, обслужването не е на ниво. На нас ни объркаха поръчката, не се обадиха като пристигнаха луните и др. подобни.
Mega Lux Lighting - на Цариградско шосе, 4ти км, в една лилава сграда. Има страхотни неща. Малко им куца обслужването, но иначе става.
MASSIVE - (шоу рум под Околовръстното, посока Дървеница). като в магазин за дрехи втора употреба е - ако се поровиш, може и да намериш нещо хубаво. Цените са нормални.

# 7
  • Мнения: 1 655
Открих сайтовете на магазините, които е дала etomira.
http://www.megaluxbg.com/
http://www.massive.be/

# 8
  • Мнения: 364
Ние се купихме осветителни тела за целия апартамент по каталог и сме много доволни! Имаха мостри в местния Практикер - там ги видяхме първо, но цените бяха доста по-високи от фирмените!
Мисля, че фирмата има магазин в София.
Фирмата е Амбиенте - генерален представител на Eglo за България
http://www.ambiente.bg/

http://www.eglo.com

Цените са приемливи.

Аз издурвам аплици, а тези които съм харесала са по 100лв, а ни трябват 10бр. Не съм очаквала, че са толкова скъпи

Осветлението ни струваше 1000 лв., но избрахме наистина стилни осветителни тела.

# 9
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
1000лв за висчки осветителни тела не е никак много, но само за аплици ми се виждат доста

# 10
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Запис за темичката. Ние сме в ремонт и също ме интересуват!

# 11
  • Мнения: 794
От Massive съм много доволна.

Всъщност в този шоу-рум има куфари на Samsonite и малко мебели..

Та какво се случи при нас - избрахме една не евтина лампа за баня(същата в Бриколаж бе с около 10-тина лева по-скъпа), но като я сложихме до голямото огледало се изгуби и решихме да я подменим ако успеем Simple Smile
Отидохме в неделя (рабоят до 15ч.), бяха много любезни и мили..
Веднага я подмениха!!

Лунички водостойчиви, красиви, не скъпи, гумена изолация, не 220V има в магазин Аура. Намира се малко в дясно след пресечката на Симеоновско с Околовръстното. И тампресонала беше много внимателен и любезен.
Прияно изненадана съм!

# 12
  • София
  • Мнения: 1 808
Искам да коригирам мнението си за MEGA LUX LIGHTING.

Това е най-отвратителния магазин за осветление в който съм ходила!!!!!!!!! Отвратително обслужване!!!!!! Кракът ми няма да стъпи повече там!!!!         
#2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire

# 13
  • гр. София
  • Мнения: 1 887
Последните ни покупки за хола и спалнята са от СОМО.Цените са приемливи според мен.За сравнение ще добавя ,че миналата седмица бях в Букурещ и ходих до ИКЕА .Бях си харесала в сайта им няколко лампиона с изключително ниска цена, дори и за България.Но като ги видяхме с мъжа ми "на живо" се отказахме.Направо си бяха грозни.

# 14
  • Мнения: 1 449
Искам да коригирам мнението си за MEGA LUX LIGHTING.

Това е най-отвратителния магазин за осветление в който съм ходила!!!!!!!!! Отвратително обслужване!!!!!! Кракът ми няма да стъпи повече там!!!!         
#2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire

Какво стана?
И на мен продавачите ми се видяха доста "кисели" Confused

Общи условия

Активация на акаунт