Айде и аз да се отбележа с подобна темичка за колите.

  • 627
  • 6
  •   1
Отговори
  • Перник
  • Мнения: 277
Искаме са си купим кола до 2500лв. и се чудим да ходим ли до Германия или да си я купим от тук - има толкова обяви в www.mobilen.bg,а в немските сайтове има коли за 200 евро,например Голф 2/88г. и то в добро състояние.
Засега сме се спрели на една Сиера/84г.за 2000лв.,Фиеста/92г.с 2(3)врати за 2600лв. и един Голф 3/бензин от немски сайт за 1400 Евро.
Абе аз предпочитам дизел - по-добре ли е ,а какво ще кажете за колите с нафта - повече ли харчат?
Е,това е в общи линии...  Stop

# 1
  • Мнения: 183
що тук все за коли питате newsm78нещо се изражда форума #Crazy

# 2
  • Мнения: 6 029
кола преди 90-та????? стига бе хора..... това е 20 годишна кола, по-добре не си купувайте.....

# 3
  • Мнения: 128
що тук все за коли питате newsm78нещо се изражда форума #Crazy
Ще ти кажа що-тъй като тук се предполага, че пишат повече мъже, а колите са мъжка тема, но и тема която вълнува всички семейства.
И аз пуснах подобна-е кво толкова се нахвърляте не знам-като не искате не четете и не изказвайте мнения.
Аз не мисля, че е по-неумесно и тъпо да питаме за мнения за коли тук от това дали целувката била изневяра или не-егати и темата, ама не се включвам да напиша-я се скрийте.

 

# 4
  • Мнения: 245
щом сте фледали мобилето, предполагам сте видели, че за 2 бона можете да си вземете и кола която да не е 20 год..
Ама един скромен съвет - щом ще е стара не си вземайте дизел, дизелите са за предпочитане ама не и стари понеже една дизелова помпа е колкото един двигател на старо а тя като е стара определено ще видите зор зимата,и друго -за форд и цигани аз лично не искам да чувам
УСПЕХ!!!
АЙДЕ И СКОРО ДА ЧЕРПИТЕ

# 5
  • София
  • Мнения: 392
Старите дизели по-лесно се развалят, а ремонта им е в пъти по-скъп. Освен това бръмчат, димят и друсат повече.

Освен това 15-20 годишна кола е голям риск. Шансът да ви остави на път ( да не казвам за по-тежки последици ) е много висок.
Разходите по поддръжката й сигурно ще са по 600-1000 лв. на година, може и повече - добре си помислете.

Гледайте ако не друго да е възможно най-нова.
Ако гледате цените в http://www.mobile.bg имайте предвид, че със 1000% сигурност ще Ви направят поне 10-20% отстъпка. Има адски много обяви - изберете нещо по-ново. А и шибидакът (прозорецът на тавана на купето) на старите коли ТЕЧЕ. Може и с газова вместо дизел за тези пари.

Да не забравяме, че Голф 2-ка с Перкишка регистрация е КЛАСИКА !!!

Последна редакция: чт, 12 апр 2007, 23:19 от Uprising

# 6
  • France
  • Мнения: 726
Караме Деу Есперо от 93г. Евтини части,добра возия, просторна, икономична. В Германия такава в добро състояние е около 700 евро

Общи условия

Активация на акаунт