Гърнето

  • 8 557
  • 175
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 534
Днес купих гърненце на бебе Поли.Скоро ще навършим десет месеца и сметнах ,че вече е време да се пробваме.С удоволствие го избрах и нямах търпение да се приберем по-бързо у дома , за да го `изпробваме`.Прибрахме се , извършихме рутинните действия и аз отидох в банята да го измия , за да е чистичко за прекрасното дупе на моята дъщеричка.
     Това беше по обедно време.Гърнето още е в банята , а мен , ако искате вярвайте ме е страх да го внеса в стаята.Незнам детето как ще реагира.
    Благодаря , че споделихте заедно с мен тези редове.Май ще изчакам таткото да се прибере към десет часа...Тогава пък ще е късно.Нищо , и утре е ден !!!

# 1
  • Мнения: 2 142
Моето момиченце свикна много лесно с гърнето. Никога не е плакала от него. Доста е буйничка и отначало ми беше доста трудно да я задържа на него дори за минута. Ползвах какви ли не хитрини. Сега вече нямаме проблем, ако иска да прави нещо на гърнето- седи, ако не- заначи и 15мин. да я държа нищо няма да свърши.

# 2
  • Мнения: 3 932
Mного ме заинтересовахте с тази тема, ние сме на 9мес(както се вижда от лентичката), но мисля,че е малък да го сложа на гърне още. А пък е палав, палав....едва ли ще се задържи много.

Мишел, ти постигна ли някакъв резултат или просто детенце свикна с гърнето?

# 3
  • Мнения: 2 142
Да,(до някъде), но съм доста упорита. Детенце и пика и ака в гърнето, но още не си казва. Малко е досадно, но да ти кажа, много по-лесно се чисти дупе, дето е акало в гърнето. Освен това и по-малко памперси ползваме. Естествено, като не си казва още се случва и да я изпусна, ама все пак е друго. От два дни май се опитва да си казва, но още не съм сигурна дали не беще случайно.

# 4
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Мони свикна бързо с гърнето. По принцип и тя е доста буйна, но като й дам някоя играчка (позабравена), се застоява. Вече се научи за какво е гърнето и голямата работа я върши там.

П. п. Лио, пак любимата ти тема, а?

# 5
  • Букурещ
  • Мнения: 7 829
Цитат на: chockolina

П. п. Лио, пак любимата ти тема, а?


няма начин просто Mr. Green

# 6
# 7
  • Мнения: 1 517
Цитат на: Liorena
Цитат на: chockolina

П. п. Лио, пак любимата ти тема, а?


няма начин просто Mr. Green

 Laughing

# 8
  • Мнения: 3 880
Цитат на: jenia vulova
а мен , ако искате вярвайте ме е страх да го внеса в стаята.Незнам детето как ще реагира.
   


Аz не раzбрах от какво точно те е страх? #Shocked Или Ще му хареса на детенцето или няма да му хареса. Дори и да не му хареса от първият път не е болка zа умиралка, че чак толкова да се притесняваШ. Опитай се да не му отдаваШ толкова голямо zначение (на гърнето) и Ще стане по лесно.

Ние zапочнахме долу горе на таzи въzраст и Леа никога не е протестирала като я слагам на него, даже й е много хубаво да седи на него, zаЩото има една глава на животинче отпред и й е интерсно  Grinning

# 9
  • Мнения: 2 534
Liorena , ти си по-добра от търсачка.Ще изчета всичко , благодаря.Не вярвам , но явно е така , че вие доста късно сте пристъпили към този момент.Между другото гърнето е с колан за кръста , чудя се дали , ако го закопчая няма да тръгне да се разхожда с него !!!
      Извинявайте , че отново съм ви натоварила с темата за гърнето . Това е обаче е тема , която вълнува и ще вълнува майките на които им предстои да научат децата си да свикнат с гърнето. Явно за тези , които вече са минали по този път , тази тема често разисквана , е вече досадна.
      Благодаря !

# 10
  • Мнения: 1 517
Цитат на: jenia vulova
Между другото гърнето е с колан за кръста , чудя се дали , ако го закопчая няма да тръгне да се разхожда с него !!!
 

Е не! Laughing

# 11
  • Мнения: X
ааааа ти ме уби с тоя колан rotfImbo  rotfImbo

# 12
  • Букурещ
  • Мнения: 7 829
Цитат на: jenia vulova
Liorena , ти си по-добра от търсачка.Ще изчета всичко , благодаря.Не вярвам , но явно е така , че вие доста късно сте пристъпили към този момент.Между другото гърнето е с колан за кръста , чудя се дали , ако го закопчая няма да тръгне да се разхожда с него !!!
      Извинявайте , че отново съм ви натоварила с темата за гърнето . Това е обаче е тема , която вълнува и ще вълнува майките на които им предстои да научат децата си да свикнат с гърнето. Явно за тези , които вече са минали по този път , тази тема често разисквана , е вече досадна.
      Благодаря !


ами опитах се, синтезирано да представя най-важните теми за "гърнето", те са много интересни, има много информация в тях, много често тия теми нямат хубав край, хващаме се за косите обикновено, накрая често идва "ключът", и така.......но като цяло темата за "гърнето" е по актуалност Номер 1 тук.

а това за колана е много интересно, на самото гърне има колан така ли? мога да кажа, че за "колан на гърне" до този момент никой не е споменавал. това е много интересно, за какво служи този колан....

# 13
  • Мнения: 2 534
Закопчава се през коремчето на детето.Купих гърнето само за пет лева.Току що я свалих от гърнето. ОРЕВА целия вход.Май трябваше да я сложа утре сутринта , а не сега , когато е уморена.Изплаши се !

# 14
  • Мнения: 2 534
Сега се сетих , че може да се е разплакала , защото гърнето е студено.

Общи условия

Активация на акаунт