А Weiss Profil откъде?

  • 4 818
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 479
Някой наскоро слагал ли си е такава дограма и какви са впечатленията ви от нея?
И можете ли да ми напишите фирми, от които сте доволни като качество и цена?

Благодаря предварително!  Peace  bouquet

# 1
  • София
  • Мнения: 3 271
Ние сме в нова кооперация - с такава дограма - пълен боклук Twisted Evil, ще я сменям това лято. Духа от всякъде с нея, облепила съм прозорците с тиксо Close.
Не искам и да чуя за тази фирма Naughty

# 2
  • Мнения: 479
Ние сме в нова кооперация - с такава дограма - пълен боклук Twisted Evil, ще я сменям това лято. Духа от всякъде с нея, облепила съм прозорците с тиксо Close.
Не искам и да чуя за тази фирма Naughty

Ох, вече незнам... Много противоречиви отзиви за всичко чувам.. Но доколкото знам, най - важна е фирмата, която ти я поставя да е кадърна?  newsm78

# 3
  • София
  • Мнения: 3 271
Ние сме в нова кооперация - с такава дограма - пълен боклук Twisted Evil, ще я сменям това лято. Духа от всякъде с нея, облепила съм прозорците с тиксо Close.
Не искам и да чуя за тази фирма Naughty

Ох, вече незнам... Много противоречиви отзиви за всичко чувам.. Но доколкото знам, най - важна е фирмата, която ти я поставя да е кадърна?  newsm78

Добре де, ама тя духа там където са самите сглобки на дограмата, фирмата я монтира плътно и хубаво в отвора оставен за прозорец, ама те самите профили като не стават Confused

# 4
  • Мнения: 2 591
за дограмата е важен и обкова! иначе дори да е качествена увисва! в никакъв случай не трябва да е турски!  Naughty  Stop знам го от специалист!

ние си сложихме блик с немски (мисля) обков, за сега нямаме оплаквания!

# 5
  • Мнения: 127
Ми да ви кажа, ние сме с Weiss Profil от 2 години - нямам никакви оплаквания! На всички стаи сложихме такава, 3-камерна - от никъде не вее, не тече, нито е увиснала, нито нищо, когато вън вали в къщи нищо не чувам, на светлинни години е от старата ми "фабрична" дограма (в панелка сме). Не казвам, че е супер лукс, но за тези пари съм невероятно доволна!

# 6
  • Мнения: 479
Кажете кои фирми са ви поставяли дограмата  Peace
А ако имате и телефони.... Hug  Heart Eyes

# 7
  • Мнения: 1 418
Мнението ми е кофти.

# 8
  • Пловдив
  • Мнения: 66
    Къщата на родителите ми е изцяло с дограма на Weiss Profil , а ние си сложихме такава миналата година. Много съм доволна -  няма конденз, няма мухъл, изолацията е много добра.
     Фирмата има офис в Пловдив /кръстовището на бул.Руски и бул.България/и ползвахме техните услуги. Цените им са в рамките на нормалното.

# 9
  • Мнения: 139
Ние сме в нова кооперация - с такава дограма - пълен боклук Twisted Evil, ще я сменям това лято. Духа от всякъде с нея, облепила съм прозорците с тиксо Close.
Не искам и да чуя за тази фирма Naughty

Ох, вече незнам... Много противоречиви отзиви за всичко чувам.. Но доколкото знам, най - важна е фирмата, която ти я поставя да е кадърна?  newsm78


Добре де, ама тя духа там където са самите сглобки на дограмата, фирмата я монтира плътно и хубаво в отвора оставен за прозорец, ама те самите профили като не стават Confused

Фирмата не само я монтира, тя сглобява профила, така че не профила не става, ами фирмата.

Общи условия

Активация на акаунт