цикъл след спиране на кърмене

  • 2 309
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 539
мами, знам че имаше такава тема. Но ме притеснява че вече 2 седмици не кърмя, а още нямам цикъл. кога точно на вас ви дойде, колко време след като окончателно спряхте да кърмите. Все пак вече осем месеца нищо...

# 1
  • Мнения: 113
 Аз кърмих моето дете почти шест месеца и изведнъж кърмата ми спря.След 10-12 дена ми дойде менструацията.

# 2
  • Мнения: 2 959
...вече 2 седмици не кърмя, а още нямам цикъл...
N@ti, едва ли ще мога да Те успокоя, но аз вече 2г и 6мес кърмя и едва преди месец имах цикъл, като продължаваме да се кърмим. Когато говорих с гинеколога си преди време, той ми каза че месец, месец и нещо е необходимо на организма да се адаптира след окончателното спиране на кърменето. Така че горе главата и поздравления за 8- месечният  кърмачески старт на Калина!

# 3
  • Мнения: 819
Ти си късметлийка,Kalida!Толкова време без женски...неразположения,а и 2г и 6 месеца си е солидно време кърмене,аз за жалост не успях толкова,щото сериозно бях болна...

# 4
  • София
  • Мнения: 6 259
Аз кърмих моето дете почти шест месеца и изведнъж кърмата ми спря.След 10-12 дена ми дойде менструацията.

И при мене горе-долу така, само че кърмих 9 месеца, кърмата ми спря по-скоро постепенно, детето иначе само си се отби и като спрях да кърмя, цикълът ми дойде малко по рано - след около седмица.

# 5
  • Primum non nocere !
  • Мнения: 1 526
Менструация имах след месец, след като спрях да кърмя.

# 6
  • Мнения: 201
Аз кърмих 8 мес. и половина, наложи се спра кърменето изведнъж Cry Пих и някакви лекарства тогава за спиране на кърмата /парлодел ли бяха, или нещо подобно/ и ми дойде след около 40 дена. Така, че не се тревожи!

Общи условия

Активация на акаунт