Някой сутринта да е гледал по btv"Тази Сутрин"?

  • 1 270
  • 5
  •   1
Отговори
  • Там където е семейството ми
  • Мнения: 2 510
Сутринта,докато обличах детето за градината,говореха за едно детенце,Петър изоставен от майка си от предаването "Такъв е живота-Кърмачета"
Не успях да проследя целият разговор но ми направи впечатление,че говориха за детето,като вид стока.
Ама имало ли сега кандидати,които да вземат детето и т.н и т.н.
Ооооо имало,още във "Шейново звъняли кандидатите да се интересуват от детето.
Ако някой е проследил целият разговор нека ме светне,как продължи. ooooh!

# 1
Аз го изгледах докрай, но за сметка на това не хванах началото Grinning.
Даваха малкия Петърчо в детския дом в Лозенец, където се намира сега (заедно с много други бебчета Sad).
Предаването "Такъв е животът", което е посветено на неговия случай,  до колкото разбрах все още не са го излъчвали, но двамата журналисти от Бтв най-много се интересуваха от сензацията и успеха на предаването им. Въпреки, че си даваха вид, че са много загрижени за съдбата на това дете, останах с впечатлението, че просто искат "да го уредят" със семейство, само за да могат да заснемат един щастлив край преди да им е свършил крайния срок за снимки.

Водещата на Бтв както винаги се изказваше неподготвена Mr. Green - явно никой от тримата не беше наясно с процедурата за осиновяване и предаването приключи с "'надеждата скоро Петърчо да си има семейство", но по възможност да стане до месец, за да могат да си го заснемат Mr. Green.

# 2
  • Там където е семейството ми
  • Мнения: 2 510
Аз го изгледах докрай, но за сметка на това не хванах началото Grinning.
Даваха малкия Петърчо в детския дом в Лозенец, където се намира сега (заедно с много други бебчета Sad).
Предаването "Такъв е животът", което е посветено на неговия случай,  до колкото разбрах все още не са го излъчвали, но двамата журналисти от Бтв най-много се интересуваха от сензацията и успеха на предаването им. Въпреки, че си даваха вид, че са много загрижени за съдбата на това дете, останах с впечатлението, че просто искат "да го уредят" със семейство, само за да могат да заснемат един щастлив край преди да им е свършил крайния срок за снимки.

Водещата на Бтв както винаги се изказваше неподготвена Mr. Green - явно никой от тримата не беше наясно с процедурата за осиновяване и предаването приключи с "'надеждата скоро Петърчо да си има семейство", но по възможност да стане до месец, за да могат да си го заснемат Mr. Green.
Мммммм да,както винаги,пак неподготвени хора се изказват не на място.Да го уредяли със семейство,ако така лесно се уреждаха нещата,нямаше да има толкова много домове. Sad

# 3
  • sofia
  • Мнения: 7 477
искам да избеся цялата държавна власт Close

# 4
  • Там където е семейството ми
  • Мнения: 2 510
искам да избеся цялата държавна власт Close
Вземиме със тебе Роси,аз ще им бутам столчето из отдолу или трупчето,или там каквото имат изпод краката. #2gunfire

# 5
  • Мнения: 1 615
Нямам възможност да гледам ТВ сутрин, а въпросното предаване, макар да е в събота, ми се види бая тъпо и не го гледам, та не знам какъв е случаят, ама от анонси чух това-онова и не знам защо, но не ми се струва невъзможно специално да са намерили момиче, което се кани да си остави бебето, за да "произведат"... нещо си - било новина, било чиста сензация Sad Уж не искам да съм мнителна, ама... грозно ми прозвуча, размириса се сякаш цялата работа...

Общи условия

Активация на акаунт