Отново за пепеляво русото?

  • 5 034
  • 25
  •   1
Отговори
  • Мнения: 197
Какво ще стане ако смеся две различни марки бои и в различни нюанси. Иска ми се да постигна тъмно пепеляво русо, но обикновено боите в този нюанс не изсветляват  добре тъмните коси. Питам се какво ще стане ако смеся примерно светло русо с тъмно пепеляво русо.

# 1
  • Мнения: 477
Смесвала съм много пъти боите, та дори и различни марки, така , че давай смело ! Peace
Аз те съветвам първо да се боядисаш само с тъмно пепелното, и ако не си доволна от нюанса, следващия пат да смесиш двата цвята. Според мен по-светлият цвят може да ти придаде оранжевеене в корените newsm78

# 2
  • Мнения: 197
Със светлите тонове точно това се получава-оранжевее и за това си мислех да смеся светло с тъмно пепелно русо. Само с тъмното пък става кестенява, а не руса. Но щом  си пробвала и няма проблем ще опитам и аз.

# 3
  • Мнения: 430
аз сьм пробвала преобладава тьмното русо

# 4
  • Мнения: 230
А защо трябва да са различни марки? Все пак, всяка си има различни съставки..това е химия, може  да реагират неподходящо и да се получи обратен ефект..напр, да се получи някакъв "кален" цвят..

Не знам, за мен е рисковано...

Освен това, не разбрах- ти искаш от тъмна коса да получиш пепелноруса без изрусяване ли ?

# 5
  • Мнения: 197
Искам от кестенява коса да получа тъмно пепелно русо без предварителна стъпка на изрусяване. Чудех се дали може да стане едновременно с една светла изрусяваща боя+ една тъмно руса.

# 6
  • Мнения: 6 958
От къде ги измисляте тия...  newsm78 Фризъора какво не може ли или вие не ходите на фризъор?!?   bouquet

# 7
  • Мнения: 197
Какво е това фризьор? Laughing

# 8
  • Мнения: 6 958
Какво е това фризьор? Laughing

Получих отговора, мерси  Mr. Green

Успех със смесването на боите  Peace

# 9
  • Бургас
  • Мнения: 2 090
И аз се опитвам да постигна тъмно пепелно русо. Естественият цвят на косата ми е тъмно кестеняв. Опитах да постигна желания цвят, с 2 различни марки пробвах, но все още ми оранжавее. Та и аз си мисля да смеся 2 бои, може и после да се матира със силно разредена черна боя (или сива)...Какво мислите, дали ще стане? И ако имате предложение и за марка и номер боя... Hug

# 10
  • Мнения: 477
За пепелно / тъмно или светло /  русо препоръчвам професионалната серия на Лонда. Днес следобед ще боядисвам една приятелка с тъмно пепелното на Лонда проф.  - мисля , че е № 6, и ще ви кажа дали жълтее - нейните корени са доста тъмни, а надолу косата и е меден цвят.

# 11
  • Бургас
  • Мнения: 2 090
А откъде може да се купи боя от професионалната серия на Лонда? Искам да използвам темичката, за да попитам и за вече известната боя на Елгон - къде в София я продават?

# 12
  • Мнения: 477
Елгон и професионалната Лонда от по - заредените парфюмерии или магазини за професионална козметика

# 13
  • Бургас
  • Мнения: 2 090
Ако се включи някоя мацка от Сфоия, за да ме упъти по-точно за магазин, ще съм много благодарна!  Hug

# 14
  • Мнения: 115
Ако се включи някоя мацка от Сфоия, за да ме упъти по-точно за магазин, ще съм много благодарна!  Hug
Провери на ул.Алабин, точно срещу Съдебната палата. Има едно съвсем малко магазинче, продават доста професионални продукти за коса, вкл. бои. Виждала съм и Londa. Доколкото знам има и подобен магазин на Солунска, но честно казано нямам представа къде точно се намира и какви марки бои продават. Дано съм ти помогнала.

Общи условия

Активация на акаунт