Отговори
  • Бургас
  • Мнения: 289
Коки на 3 месеца тежеше 5,550кг, а днес само 5,620 кг. Последните 5-6 дни през деня яде на 2 ч, през нощта на 3. Днес през деня е на 2-3 часа Храня го когато се събуди. След като се нахрани си спи в часовете в които спи, след 18 не спа - както обикновено. Не реве след като се нахрани. Пишка и ака Laughing Може ли да е гладен newsm78 От няколко дни понякога не иска да започне да суче, или дръпне малко и си дръпне главата и пак така - няколко пъти. Дали е бебешка стачка - какво е това, колко продължава, реват ли бебоците като не искат да ядат или нито ядат нито реват  Cry- той така беше първите 10 дни и затова спадна с 430 гр.

Последна редакция: чт, 12 апр 2007, 09:21 от antineq

# 1
  • Мнения: 4 447
Ами сапоред мен не е никаква стачка щом си папка бебко и не плаче по време на ядене или не се дърпа. В този период бебетата са много по-активни отпреди и изразходват много енергия и т.н.,затова енормално да наддаватпо-малко.Мисля, че няма от какво да сепритесняваш щом си ака и пишка. НИе днес правим 4м и не сме качили както обикновено около 1000-1200гр. а само 500гр, ако не ме лъже паметтаPeace

Общи условия

Активация на акаунт