стабилни ли са детските триколки

  • 2 489
  • 43
  •   1
Отговори
  • Мнения: 79
моля споделете вашето мнение! Имам желание да купя за лятото на дъщеря си триколка за бутане но приятелки ме разколебаха , казват че не си струва понеже били много нестабилни, разходката с тях била мъчение, трудно се качват по тротуарите , бързо се чупели и т.н. какво ще ме посъветвате и ако имате позитивно мнение кой модел ще ми препоръчате?  bouquet

# 1
  • Мнения: 2 663
И аз мисля като приятелките ти- моята не я ползвам

# 2
  • Мнения: 2 467
Права в приятелката ти. Нестабилни са - дечко като се наклони, може да падне, ако не държиш колелото.
Чупят се дръжките често, защото с тяхна помощ ги качваме на тротоара (а те не са пригодени за това).  Нашата изкара година почти, но не я качвах много много по тротоари - зор не е видяла.
Иначе децата много се радват (поне моето и около нас  другите дечица).

Та ние имахме на Мони. Здрава, грозна... какво да ти кажа  Simple Smile Малко висока идва и беба дори сега не и стига педалите.
Гледала съм и на Чиполино - по-ниски , съответно и по-стабилни ми се струват... Толкова мога да кажа за тях. А... една приятелка имат на Чиполино някакво като мотор, малко по-различно от стандартните - жилото им 3 пъти се чупи, а я ремонтират по 3 седмици. та повече е седяла по ремонти, отколкото да я карат...

# 3
  • Мнения: 3 356
Ние сме със Мони,доста я търкаляхме миналото лято.Още си е здрава.Не съм имала никакви проблеми с нея.

# 4
  • София
  • Мнения: 1 161
Ние продължаваме да си я ползваме  от миналото лято, не е мръднала, музикалната играчка продължава да свири  и свети с почти същата сила, без да съм й сменяла батериите, на дръжката увесвам торби , не се е счупила. Единствено, че поставката за краката се жули от долу като минеме през нещо по-високо или бордюр, защото колелото е ниско, но някак си по-дълго. Дъщеря ми  се е опитвала да се качва сама от едната страна и не се е накланяло и не е падало върху нея. Колелата не са пластмасови и меко вози. А аз свикнах да я запазвам в равновесие като слизаме или се качваме. Зависи си от модела и марката, но със сигурност по- евтините се трошат.

# 5
  • Пловдив
  • Мнения: 556
Тази сутрин витях една мама,която се мъчеше да качи триколка по стълбите на входа и си помислих,че е страшно неудобна.Виждала съм и как децата ''играят'' вътре и ми се струва много нестабилно.

# 6
  • Мнения: 79
sillsav би ли споделила какъв модел е вашата триколка ? Казваш че е с гумени гуми , а доколкотознам само на чиполино са  изцяло гумени, такава ли е или..?

# 7
  • София
  • Мнения: 1 161
 Не е на Чиполино, не са гумени колелата,  а са много странен материал като от твърда пяна , за да е по- лека. Подарък ми е, пише CAMBOL на нея, ама има и китайски надписи.Ще я кача на снимка ако искаш. Тази на Чиполино, за която говориш, синята,"жабче" ли беше, тя е с гумени, но е много паянтова, една позната я има, от едно и също време горе долу ги имаме, на следващия ден се счупи музикалния механизъм, после и сивата поставка за краката се счупи , а сега и дръжката.

# 8
  • София
  • Мнения: 1 161

[imghttp://images16.snimka.bg/002603662.jpg][/img]

# 9
  • Мнения: 1 544
Ние имаме от 1 месец и за сега съм много доволна ,малкия много и се радва ,а експлоатацията е жестока минаваме бордюри ,поляни и т.н. триколката ни е ,,мони,,

# 10
  • Мнения: 959
ние сме с пчеличката на Чиполино - малката много и се радва, за сега съм доволна от нея

# 11
  • Мнения: 2 274
Аз се "родих" с триколката.
ИДеална за разходки-пазар, когаот нямам време да го чакам да ходи бавно...Досега не се е обръщала и е много по-лека от количката (която също беше лека-7 кг)
Дори съжалявам, че не я взех по-рано. Моята е на МОНИ

# 12
  • Мнения: 959
И за мен са нестабилни,но и моето дете мирно не може да стои.

# 13
  • Мнения: 48
Имаме триколка на Чиполино-жълта,с пчеличка.Стабилна е и напълно здрава след година употреба.

# 14
  • Мнения: 1 029
Имаме триколка Куини и съм страшно доволна. Изключително стабилна, маневрена и удобна е.

Общи условия

Активация на акаунт