Режим на хранене на 10м.бебе, споделете...

  • 764
  • 2
  •   1
Отговори
  • Мнения: 267
Привет, момичета!Бебчо ще навърши скоро 10м., все още се кърмим , но наред с това опитваме и другите храни.Въведох глутен на 9м.,сиренце и извара също тогава.Още се чудя за рибата и дроба/дали изобщо да го давам/.Споделете вашият режим на хранене, какви са храните,които давате?

# 1
  • София
  • Мнения: 277
ние сме горе долу на ваша възраст, но и аз не съм давала риба и дроб. рибка ще й дам другия месец, защото ще ходим до Норвегия, а къде ако не там да я захраня с качествена риба  Laughing а дроб въобще не знам кога... в смисъл и ние с мъж ми не сме му много фенове, а и мисля, че трябва да е след годинка... иначе ядем кажи - речи всичко друго.. без домати и бобени, но и тях ще вкарам след месец.
относно режима: не съм замествала кърмене...
7 - кърмене
9-9.30ч. - каша плюс кърмене
12 - 1ч. - зеленчуково или  месно пюре плюс кърмене
4-5ч. - плодов кисел или плодово пюре с бисквитка плюс кърмене
после до сутринта са ни само кърмения...
мале така като гледам май трябва да въведа и едно вечерно ядене на нещо...
дано съм ти била полезна!

# 2
  • Мнения: 20
Здравейте,ние сме на същата възраст.Сутрин към 9 папаме попара със сухар и сирене или кускус.На обяд ядем супа и някакво пюре(зеленчуково или месно).Следобед към 5 редуваме каша,кисел,нишесте с бисквити,грис,овесени ядки,плодово пюре с бисквитки.Между храненията му давам и някакъв плод или сок.Вечер към 9.30 се кърмим.Дано съм ти била полезна

Общи условия

Активация на акаунт