Как да стерилизирам в микровълнова Candy?

  • 1 876
  • 11
  •   1
Отговори
  • Мнения: 473
Здравейте мами! Купих си стерилизатор на Чико, но незнам на коя програма да стерилизирам шишетата в микровълновата. Марката й е Candy, но никъде в книжката няма инструкции за стерилизиране. Моля ако някой от вас има такава микровълнова да ми помогне

# 1
  • Мнения: 5 362
Aми то на никоя няма мисля специален индикатор за стерилизиране newsm78
Аз преварявах на 15 мин.,на максимална мощност.Беше напълно достатъчно.

# 2
  • Мнения: 1 701
Здравейте мами! Купих си стерилизатор на Чико, но незнам на коя програма да стерилизирам шишетата в микровълновата. Марката й е Candy, но никъде в книжката няма инструкции за стерилизиране. Моля ако някой от вас има такава микровълнова да ми помогне
По-скоро следвай инструкциите на стерилизатора - там трябва да пише на каква мощност и колко минути се стерилизира.  Peace

# 3
  • Мнения: 1 449
Стерилизира се на програма с пълна мощност.
Времетраенето се определя от мощността на микровълновата - виж упътването на самия стерилизатор.
(За Авент е указано на самата кутия: 500 вата = 7 мин; 1100 вата = 4 мин.)

# 4
  • Мнения: 80
И аз имам стерилизатор за микровълнова,но не е на чико. Пускам го на макс. мощност за 5 мин.-така е в упътването на стерилизатора. Няма специална програма за стерилизиране. Прочети какво пише в упътването на чико.  Simple Smile

# 5
Ползвам същите микровълнова печка и стерилизатор, но в моя имаше инструкции.  Simple Smile

12 минути на 500.

# 6
  • Мнения: 473
Да ,но мене ме интересува на коя програма на микровълновата стерилизираш! ! Какво значи 12 мин. на 500??? На CANDY-то има няй различни програми : DEFROST BY WEIGHT ; DEFROST BY TIME ; MICRO GRILL COMBY ; AUTO MENU  на коя от тези програми стерилизираш???

# 7
  • Мнения: 1 371
Първите две са ти за размразяване, след това е грила. Стерилизираш на програмата, която ти тръгва автоматично, като и зададеш минути. И моя стер. е на Чико. Има упътване и на руски, ако не успееш да се справиш. Виж колко вата ти е печката. Моята е 1300w и аз стерилизирам за 5 мин.
12 мин- 500W
10 мин- 750W
8 мин- 900W
7 мин- 1000W
В чинийката слагаш 200 грама вода.
Успех.
 Peace

# 8
  • Мнения: 6 617
На програмата на която затопляш храна на нея стерилизираш виж колко вата е микровълновата ти ако 500 значи пускаш на 12 мин. ако е 900 -8 мин.

# 9
  • Мнения: 689
По-скоро следвай инструкциите на стерилизатора - там трябва да пише на каква мощност и колко минути се стерилизира.  Peace
Аз стерилизирам на пълна мощност (850 W) 8 мин., след което оставям още 2 мин. стерилизатора в МВ фурна. Така е по инструкциите от стерилизатора.

# 10
  • Мнения: 209
зависи от стерилизатора_моят беше на Бертони-5мин на 850!

# 11
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 911
Незнам да има микровълнова със специална програма за стерилизатори. Моят също беше на Чико, а МВ ми е на Панасоник. Стерилизирах 12 минути на максимална мощност, каквито са и указанията на стерилизитора.

Общи условия

Активация на акаунт