Болки в крака?

  • 1 461
  • 6
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 14 512
Здравейте, искам да ви попитам дали сте имали подобен проблем. От месец насам получавам зверски болки в горния край на крака-точно където започва корема. Снощи отказа да се движи въобще и паднах, след разтривки се отпусна. Лекаря твърди, че е някакъв ревматизъм от бремеността, от тежестта на корема върху крака. нищо не можело да се направи, дали поне ще отмине като родя?

# 1
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
Аз бях с такива болки, все едно крака ми ще се извади от ябълката.Но като родих болката се засили неистово.Не искам да те плаша, аз имам сериозни проблеми с гръбнака и за това се получи влошаване.На моменти болката беше толкова силна, че си влачех крака след мен.Но за две седмици всичко се оправи.

# 2
  • София
  • Мнения: 14 512
Ох, дано се оправи, аз и без това едвам си влача тумбака вече.

# 3
  • Мнения: 2 039
Бях абсолютно по същия начин,през цялата бременност,особено последните 3 месеца  Crazy Направо не можех да ставам нормално от леглото.След като родих,ме наболяваше още около 2 месеца(ама мнооого по-слабо от преди) и накрая изчезна така,сякаш никога не е било  Peace Така че лекът се намира в корема ти,не се тревожи!   bouquet

# 4
  • Мнения: 27 524
Имах ги същите. В левия крак, високо горе. Ужасно болеше, на моменти падах по улиците и не можех да ходя изобщо. Нормално е, след раждането няма и следа от това. Не се притеснявай  Hug

# 5
  • Мнения: 431
......... след раждането няма и следа от това. Не се притеснявай  Hug
Наистина след раждане всички болки  ( от всякъде ) изчезват  Hug. И при мен беше така .

# 6
  • Мнения: 560
Абсолютно същата история.  Изчезна със самото раждане. На първото ставане от леглото вече я нямаше болката.

Общи условия

Активация на акаунт