Формула за повръщащо бебе

  • 922
  • 1
  •   1
Отговори
  • Мнения: 924
Здравейте Д-р Слънчева   bouquet

Обръщам се към вас с може би малко нетрадиционен въпрос. Става дума за едномесечното ми бебе и колебанията ми относно изборът на формула. В момента сме в чужбина и го храня с A.R. Lipil на Enfamil. Доколкото ми е известно това мляко не се предлага на българският пазар, което налага смяната му след връщането ни след 2 седмици. Проблемът е, че това е специална формула, предназначена за деца, който имат проблем с повръщането. Съдържа оризово нишесте. Причината, поради която се спряхме на този вариянт беше непрестанното гърчене, твърде честото повръщане съпроводено с неутешим плач и нередовно изхождане.
Бих искала да попитам какъв заместител бихте предложили от наличните в България млека? Мислех си, че е добре млякото да е хипоалергенно, защото "баткото" е с АБКМ, а и са генетично предразположени към алергии (самата аз имам няколко силни алергии).

Мерси предварително и се извинявам за "разхвърленото" обяснение на случая.

# 1
  • Мнения: 5 760
Здравейте! Има няколко възможности. Една от тях е хипоалергичното мляко на Фризланд-Фризолак НА, Омнео или Фризовом. Освен като хипоалергични млека на пазара има на Нестле- НАН-НА. Аз лично Ви препоръчва първите две.

Общи условия

Активация на акаунт